• Свеж
Расте во Ајдахо Супер крцкав крцкав помфрит, Оз

Расте во Ајдахо Супер крцкав крцкав помфрит, Оз

Buyers rating:
DEN 106.72

Од стоката

Возрасна во Ајдахо Супер крцкава крцкава помфрит се крцкави однадвор со топла, меки, мека печена текстура внатре. Користевме 100% сертифициран компир во Ајдахо за да ги направиме овие вкусни, кожни, супер крцкави крцкави помфрит, помфрит, натоварен со вистински вкус на компир. Тие не се само крцкави, тие се супер крцкави! Овие супер крцкави сечење помфрит, исто така, содржат 0 G транс маснотии по порција. Нашите компири се пар-пржени пред замрзнување, што значи дека тие веќе се делумно подготвени и треба само да се готват пред јадење. Едноставно загрејте ја рерната на 420 ° F и печете 18-20 минути за половина торба и 25-30 минути за целосна торба. Секоја нарачка вклучува еден 28 мл. Торба од пораснато во Ајдахо Супер крцкав крцкав помфрит. Одличните компири прават одлични помфрит. Оригинален врвен квалитет и природно вкусен, компирите во Ајдахо се некои од најдобрите премиум компири во САД. Зошто? Зголемената сезона на топли денови и ладни ноќи на Ајдахо, изобилство наводнување со планински хранат и богата вулканска почва, им даваат на компирите на Ајдахо својата уникатна текстура и прекрасен вкус. Возрасните во помфрит во Ајдахо и замрзнатиот компир ви овозможуваат лесно да камшикувате вкусен оброк што ќе ужива целото семејство! Ммм… Супер крцкаво! Вклучува еден 28 мл. Торба од пораснато во Ајдахо Супер крцкав крцкав помфрит. Исечете од 100% вистински компир во Ајдахо со 0 G транс масти по порција . Супер крцкава, кожа на кожа, златно кафеава, помфрит. Крцкави однадвор, меки, мека печена текстура внатре, натоварена со вистински вкус на компир. Брз и лесен за правење; Едноставно загрејте ја рерната на 420 ° F и печете 18-20 минути.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Породилен Фустан Трегер Без Ракави Печатен Фустан Бременост Сарафан Мама Сарафан Секојдневна Модна Летна Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Породилен Фустан Трегер Без Ракави Печатен Фустан Бременост Сарафан Мама Сарафан Секојдневна Модна Летна Облека

Големина : М Биста : 94СМ / 37.00" Половината : 76СМ / 29.9" Должина : 136СМ / 53.5" Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Г�

DEN 2.67
Проток Мајстор Супер Пригушувач-2. Поместување Во 2. Центар Надвор - Агресивен Звук Одговара изберете: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, ФОРД
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Проток Мајстор Супер Пригушувач-2. Поместување Во 2. Центар Надвор - Агресивен Звук Одговара изберете: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, ФОРД

Супер 40 2.50 Офсет Во / 2.50 Центар НадворАгресивен Звук;супер 40® ја карактеризира технологијата На Проток

DEN 3199.84
Витко работи 6 Делукс-кука поставена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Витко работи 6 Делукс-кука поставена

Ститните работи се посветени на тоа да ви помогнат да извлечете максимум од вашиот простор за гаража...

DEN 163.84
Arrow Arrow Arofle Flage Pass Pass Pant
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Arrow Arrow Arofle Flage Pass Pass Pant

Пантовата што дава Aroflex Pant има ткаенина со природно истегнување во комбинација со технологија за истегн

DEN 368.00