• Свеж
Пенка+опрема Организациско складирање BO со капакот на шема на дрво

Пенка+опрема Организациско складирање BO со капакот на шема на дрво

Buyers rating:
DEN 355.20

Од стоката

Кутијата за складирање со капакот со облик на дрвокрака има чист руменило розов дизајн за брза и лесна видливост, рачки за преносливост и капак за да се задржи содржината безбедна. Тоа е одличен начин да го одржите вашиот простор организиран, без разлика дали тоа е вашата работна маса, училница, занаетчиска соба или канцеларија. Кутија за складирање на пенкало+со капак, руменило розово : одличен додаток на канцелариски простори, училници, занаетчиски простории и повеќе!. Изработен од издржлив материјал. Достапно во повеќе бои. Стабилен. Рачки рачки на секој крај за преносливост и капак со поглед на дрва. Стилски дизајн за комплимент на кој било декор. Решение за организација на домови и канцеларии. Лесно за чистење. Решение за складирање за возрасни и широк спектар на возрасти. Пар со други најважни работи за пенкало+како тетратки, врзива, нагласувачи и многу повеќе!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистински скапоцени камења со цитрини, бели диј�

DEN 2.00
ОП машки цврст хибрид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ОП машки цврст хибрид

Удрете го покрај базенот или плажа со еден пар од овие цврсти хибридни мажи Тие се одликуваат со затвора

DEN 319.84
Трговска марка ликовна уметност Пука за starsвездите платно уметност од Елизабет Калдвел, црна мат, дрвена рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Пука за starsвездите платно уметност од Елизабет Калдвел, црна мат, дрвена рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 0.67