• Свеж
Чет на птици I-II од Сандра obејкобс Флорал платно Арт Серт од 2

Чет на птици I-II од Сандра obејкобс Флорал платно Арт Серт од 2

Buyers rating:
DEN 400.00

Од стоката

Убавите розови и црвени птици се вртат на ботаничка земја на чудата на цвеќиња и стебла што лежат против бела позадина. Бојата се користи ретко за да се осигури дека сликата се појавува на цврст, но сепак минималистички начин. Топлината на црвената, розова и златна рамнотежа за разлика од светло сивата и белата боја, создавајќи пропорција во рамките на парчето. Без разлика дали го прикажувате во вашиот ходник, спална соба или бања, загарантирано е да додадете елеганција и благодат во вашиот простор за живеење. Богатата заситеност во боја и внимателно мешање што го карактеризираат ова парче ја покажува најсовремената технологија за печатење што се користи на платното на горните нивоа. Покрај тоа, со оглед на тоа што печатените завиткуваат околу широчината на платното, нема потреба од кадрирање. Инсталацијата е брза и лесна, што ви дава доволно време да уживате во вашето ново ремек -дело. Уметност на природата и цветно платно : Прекрасна тиркизна бела лисја печатење. Карактеристики : Печатење со фотографии со висока дефиниција giclee на висококвалитетно дебело платно со силна внатрешна рамка и пигмент што не се спојува, овие wallидни уметности за отпечатоци од платно се лесни за висина, комбинирање на убавината, практичноста и здравјето заедно, да ги активираат вашиот дом и живот . Подготвени Да се ​​обеси : Секоја слика на платно веќе се протега на цврсти дрвени рамки и претходно инсталирани куки подготвени за обесени . Идеја за подароци : висока дефиниција gicle Print Canvas Mail Sainting Wallидни уметности со елегантни слики во стилот на шик, совршен Божиќен Нова Година и роденденски подарок за подарок за подарок за Ваша девојка дечко деца наставници родители и роднини . Сцена : Како совршени wallидни украси слики за спална соба, кујна, канцеларија, дневна соба, хотел, трпезарија, канцеларија, бања, влезови на студиски простории, скалила бар итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple industries добредојде на глупави смртници фраза празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Stuple industries добредојде на глупави смртници фраза празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

DEN 3.00
Лис Керамика 11 Студио Плантер, Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лис Керамика 11 Студио Плантер, Сина

Прикажете ја вашата омилена фабрика во саксии Со Керамика Од Лис 11 " Студио Жардиниер Оваа керамичка жар

DEN 1119.84
Летни Женски Фустани Миди Фустан Со Висок Струк Лабава Лежерна Со Џебови Здолништа Со Еднобојни Кратки Ракави Фустани
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летни Женски Фустани Миди Фустан Со Висок Струк Лабава Лежерна Со Џебови Здолништа Со Еднобојни Кратки Ракави Фустани

Женски Мини Фустани Летни Секојдневни Возбудливи Кратки Ракави Симпатичен Кружен Врат Течен Фустан Со

DEN 399.84