• Свеж
Дифузор за есенцијално Масло, Хуманизиран Дизајн ДИФУЗОР ЗА Воздух МОНТИРАН НА Ѕид УСБ Напојуван За Канцелариско Бело

Дифузор за есенцијално Масло, Хуманизиран Дизајн ДИФУЗОР ЗА Воздух МОНТИРАН НА Ѕид УСБ Напојуван За Канцелариско Бело

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Дифузор за есенцијално Масло, Хуманизиран Дизајн ВОЗДУШЕН Дифузер МОНТИРАН НА Ѕид USB Напојуван За Канцелариско Бело Спецификација : Тип На Ставка : Дифузерматеријал За Есенцијално Масло : ABS, PPRated Напон : 5 VRated Моќност : 5wmode Прилагодување : Волумен На Магла во 3 режими Тип на батерија : Вклучена Е Литиумска Батерија Модел На Батерија : Капацитет На Батеријата : 1200mahchargharge : 1,5 до 2 Час Големина На Производот : Прибл. 162 х 70мм / 6.38 х 2.76 Во Рачно Мерење, Може Да Постои Мала Грешка Тежина : Прибл. Список На Пакети 228g / 8.04 oz : 1 x USB Кабел1 x Приклучок За Атомизација 1 x Батерија За Дифузор На Есенцијално Масло Вклучена Темелна Атомизација : овој дифузер за есенцијално масло обезбедува темелна атомизација, тече магла од есенцијално масло со воздухот, нема да има преостанати капки на опремата и во близина. 3 Режими : овој пренослив дифузер за арома обезбедува 3 режими, задоволувајќи ги вашите различни потреби во различни средини. Ултра Тивко : бучавата што ја создава овој дифузер за воздух е многу помала од овлажнител, што нема да ви пречи на спиењето и работата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бактон студио Шелдон модерно и современо гроздобер сиво готови дрво и синтетички ратан со 2 врати за трпезарија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бактон студио Шелдон модерно и современо гроздобер сиво готови дрво и синтетички ратан со 2 врати за трпезарија

Со јасен, современ преглед, Buffet Sheldon Sideboard Bucket носи модерна погодност за зафатените простории за јадење...

DEN 4639.68
Менс фармерки тенок чизми исечен 38
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс фармерки тенок чизми исечен 38

Buffalo David Bitton Машкиот крал Слим Boot Fit Jean : Cut Cut Fitcotton, Polyester, Spandexmachine Shape Toal или Sher Clean Овие тенок фармерки за би

DEN 3.33
Myople пред-тренинг во прав, лимон, од 6
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Myople пред-тренинг во прав, лимон, од 6

Ја зголемува енергијата, фокусот и издржливоста на врвната формулација на докажаните состојки дизајни�

DEN 607.84