• Свеж
За apple iPhone Плус 6.7 Хибридно Воено Одделение Со Рамен Метален Прстен Стојат 360° Ротација Kickstand Хард Назад Тенок Телефон Случај Покритие Од Xpression-Црна

За apple iPhone Плус 6.7 Хибридно Воено Одделение Со Рамен Метален Прстен Стојат 360° Ротација Kickstand Хард Назад Тенок Телефон

Buyers rating:
DEN 255.84

Од стоката

Црн Телефон Случај за i Phone 14 Плус Тенок Фит Случај Со Рамен Ротирачки Држач За Прстен,Држач За Удар и Метален Држач Хибриден Двослоен Тврд КОМПЈУТЕР и Гумена Покривка На Tpu работат Со Магнетна Монтажа На Автомобил [Држач За Држач За Автомобил Не Е Вклучен]. КОМПАТИБИЛНОСТ НА УРЕДОТ. • Компатибилен За apple i Phone 14 плус (6.7"). [2022 Модели]. [ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ве Молиме имајте предвид дека постојат повеќе различни верзии на телефони. Оваа ставка ЌЕ одговара САМО на верзијата наведена погоре. Ве молиме Проверете го вашиот телефон пред да нарачате.]. . КАРАКТЕРИСТИКИ. • Совршено Вклопување : Изработено од врвни еколошки материјали, нежен и удобен зафат, лесен за чистење само со нежно бришење. Елегантен дизајн со прецизни исечоци, лесен пристап до сите пристаништа и карактеристики. • Армиран Метален Држач За Прстени : заден држач со армирана метална шарка, 360° и 105° слободна ротација, не е лесно да се откине, силен и стабилен. Овозможете ви да го потпирате телефонот за гледање екран, исто така овозможете полесно ракување со една рака. * Совршен За Магнетно Монтирање : Опремен со метален лим на задната страна за магнетна привлечност • Можете лесно да го прикачите телефонот на магнетна монтажа на автомобил [не е вклучена] со вклучен случај. • Отпорен на капки, отпорен на удари и отпорен на прашина со армирани агли кои обезбедуваат максимална заштита. Прецизните отвори за сечење овозможуваат целосен пристап до сите копчиња и порти со подигната рамка за да се подигне камерата од рамна површина за да се спречат случајни гребнатини од директен контакт. • Прецизни исечоци : сите копчиња и интерфејс лесен дизајн за да избегнете често расклопување. И куќиштето совршени исечоци за звучници, камера и дупка за полнење ви овозможуваат лесен пристап до сите карактеристики и погодно за полнење на телефонот без полетување на куќиштето. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ. • Количина : 1/ Еден. * Состојба : Нова • . • Материјал : КОМПЈУТЕР + ТПУ. • Само Додаток, Телефонот Не Е Вклучен. . Xpression Мобилен Телефон Случај Прстен Серија Случаи Нафта Насликани Дизајниран Со Рамен Магнетски Прстен Штанд Целото Тело Браник Заштитник 360° Ротација Прстен Стојат Хард Компјутер Назад Шокпрофон Телефон Покритие Тенок Одговара Случај Со Рамен Ротирачки Држач Прстен,Kickstand И Метал Стојат Хибриден Двослоен Хард КОМПЈУТЕР И Гума Tpu Капак работа Со Магнетни Автомобил Монтирање [Држач За Автомобил Монтирање Не Се Вклучени].

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична

♟【Зборови поврзани со производот + Обична Блуза Со Замав Со Проток Секојдневна Симпатична Летна Блуза

DEN 0.33
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Враќање На Обичните Женски Долги Ракави Отворено Предно Копче За Ревер Работа Канцеларија Блејзер Јакна Лабава Решетка Костум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Враќање На Обичните Женски Долги Ракави Отворено Предно Копче За Ревер Работа Канцеларија Блејзер Јакна Лабава Решетка Костум

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 2.33
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33