• Свеж
Вогеле Дами Панталони Долниот Дел На Половината Директно Нога Салон Патни Панталони Плисирани Палацо Темносина 2xl

Вогеле Дами Панталони Долниот Дел На Половината Директно Нога Салон Патни Панталони Плисирани Палацо Темносина 2xl

Buyers rating:
DEN 558.40

Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Долги Панталони,Палацо Панталони,Дневна Панталони Тип На Шема : Цврста, Еластична Боја На Половината : Зелена, Црна, Розова, Црвена Вино, Темносина, Ѓумбир (По Избор)Големина : С, М, Л, ХХЛ, 3 XL, 4 XL, 5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Должина На Памучни Панталони : исечен Струк : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Ткаенина : памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење Во сите Сезони.2. Дизајн : Секојдневен И Стилски Дневна панталони. Тоа Е Задолжителна Памучна Панталона За Вашата Гардероба Во Лето! Тоа Е Супер Дише, Обезбедувајќи Супериорна Удобност Во текот на Целиот Ден.3. Карактеристика : Женски Исечени Панталони Со Висок Струк, Женски Палацо Панталони Со Права Боја Со Џебови, Летни Харем Панталони4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Сандали, Патики, Маици, Блузи За Резервоари, Пуловери Како што Сакате. Содржина на пакетот : 1 х Панталони (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Летни Панталони За Одмор, Исечени Панталони, Харем Панталони, Лабави Секојдневни Панталони, Панталони Со Висок Струк, Џебови Дневни панталони. Материјал-100% Памук. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Еластични Панталони За Салон За Половината, Два Џебови, Палацо Панталони Со Права Нога,Панталони Со Цврста Боја, Обични Панталони Со Лабаво Вклопување. Повод-Удобните Панталони се Совршен Избор за Секојдневно Носење, Активности на Отворено, Шопинг, Состаноци и Какви било Други Прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима. Панталоните Со Права Нога Со Висок Струк Лесно Можат Да се Спојат со Маичка, Маици,блузи, Јакна, Блејзери и Чизми,Потпетици. Кога Излегувате Или Работите, тоа ќе ве Направи Грациозни и Женствени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Чипка на трепет SLV врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чипка на трепет SLV врвот

Ова без граници цврстиот плетенка на помлад, чипка на вратоврска вратот, кратки ракави, блуз од јака од ј

DEN 207.84
Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67
Сет за безбедносно куќиште за брануваа на махрус, вклучително и брануваа, брануваа столбови, капачиња и ракави од пена од брануваа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет за безбедносно куќиште за брануваа на махрус, вклучително и брануваа, брануваа столбови, капачиња и ракави од пена од брануваа

Сега можете да уживате во вашето искуство со скокање, знаејќи дека сте целосно заштитени со оваа високо�

DEN 1.33