• Свеж
Sofia Jeansенски женски Мелиса Висок пораст Супер пламен фармерки

Sofia Jeansенски женски Мелиса Висок пораст Супер пламен фармерки

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Удирајте го стилот на 70-тите години со фармерките со високи фармерки на Sofia Jeans, Melissa Super Flare, тексас од следното ниво дизајниран со боемска талент. Светло миењето со размахване му дава ладен допир на овие високи панталони, тенок нагоре, разгорувајќи се кон широката силуета на нозете со детали за цвест и исцрпена полите. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Relájate con el estilo de los años 70 de los Jeans de tiro alto superacampanados melissa de sofia jeans, otro nivel de mezclilla con un toque bohemio. Ел Лавадо де Тоно Кларо Кон Детелес де Плигеус Деттеидос Лес Да Ун Токе дивертидо А Естос Панталонес де Тиро Алто, Адестадос е ла пар. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Fit : Slim Fit; Флеј -нога/Корте Енталадо; Корте де Пјерна Акампанадо. Подигање и инсејм : високи; 10,5 ”преден пораст; Подигнување на грбот од 15 ”; 33,5 ”inseam/tiro alto; Тиро Делантеро де 10.5ʺ; Тиро Трасеро де 15ʺ; 33.5ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; исцрпена полите; Детали за засолниште/Mezclilla Elástica; Презилис пара Цинтун; Рудо Радо; Detalle de Costuras de Adorno. Зошто ќе го сакате тоа : стилот на хип, високиот стил ве одржува токму на трендот. /Tienen un estilo de tiro alto que abraza tus caderas y te mantiene a la moda . женски мелиса со високи теренски фармерки од фармерки од Софија од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

23 Игуана Кадифен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

23 Игуана Кадифен

Животните За Зачувување се едни од најреалните кадифени на пазарот Се продава во речиси сите поголеми З

DEN 480.00
Жените Одблесокот Хеланки Повик Фантастични Повик Мода Секси Еднобојни Минималистички Широк Нога Панталони Бела 3XL САД: 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Одблесокот Хеланки Повик Фантастични Повик Мода Секси Еднобојни Минималистички Широк Нога Панталони Бела 3XL САД: 14

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76cm / 29 Совршено вклопување : нема да се чувствув�

DEN 1.33
Храбар-Playstation 3
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Храбар-Playstation 3

Нова ХрабраPlaystation 3 Игра како Мерида, Волја ' o Wisp и други популарни ликови од новиот Филм На Дизни Пиксар,

DEN 6399.84
Hanенски и женски плус спиење на Ханес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Hanенски и женски плус спиење на Ханес

Од суштинско значење за дневна облека, оваа кошула за спиење во Ханес е направена со најмекиот плетен тк

DEN 2.33
Витко работи 6 Делукс-кука поставена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Витко работи 6 Делукс-кука поставена

Ститните работи се посветени на тоа да ви помогнат да извлечете максимум од вашиот простор за гаража Пр�

DEN 163.84