• Свеж
Мики Маус на отворено килим граничен костен црно

Мики Маус на отворено килим граничен костен црно

Buyers rating:
DEN 639.84

Од стоката

Колекцијата на Дизни на килими во затворен/отворен простор има стилски мотиви на Мики и еклектични обрасци во совршени бои на отворено. Рамните ткаени килими се напојуваат со употреба на меки, но издржливи 100% предиво од олефин, кои се стабилизирани за УВ за да се спротивстават на бледнее. Килимите се исто така отпорни на дамки и се многу лесни за грижа. Едноставно измијте со градинарско црево! Прецизните белгиски разбои создаваат интересна површинска текстура слична на природните килими на сисал, но овие килими на отворено на Мики се супер меки под нозете, нема да пролеваат влакна и ќе обезбедат години уживање во затворено или надвор. Изградба на рамни ткаени. Трајно и семејство пржено. Орфините предива се стабилизираат за да се спротивстават на бледнее. Отпорен на мувла и мувла. Може да се користи затворено или на отворено. Лесна грижа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Имитан Женски Чевли За Патеки Рамни И Теренски Чевли Шила Атлетика Трчање Удобни Издржливи Патики Со Врвки Црно-7,5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Имитан Женски Чевли За Патеки Рамни И Теренски Чевли Шила Атлетика Трчање Удобни Издржливи Патики Со Врвки Црно-7,5

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Патека И Теренски Чевли, Чевли За Обука, Чевли За Трчање, Атлетски Че�

DEN 575.84
Avril II Canvas Art по пекара во боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Avril II Canvas Art по пекара во боја

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

DEN 0.67
- КОМПАТИБИЛЕН AC Адаптер За Наизменична СТРУЈА Замена За Домашен Полнач За WD Мојата Книга WDG1U800A WDG1U800S Кабел За Напојување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- КОМПАТИБИЛЕН AC Адаптер За Наизменична СТРУЈА Замена За Домашен Полнач За WD Мојата Книга WDG1U800A WDG1U800S Кабел За Напојување

AC / DC Адаптер Ѕид Домашен Полнач Замена За WD Мојата Книга WDG1 U800 A WDG1 U800 S Кабел за Напојување quectional certification

DEN 1.67