• Свеж
Naty по природа Babycare Eco Bubble Bath, 8. Оз

Naty по природа Babycare Eco Bubble Bath, 8. Оз

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Негувајте бебе од глава до пети со еко -чувствителна бања со меурчиња на Babycare. Вашето малечко ќе биде пискаво чисто со ова нежно миење без парабени. Формулата е направена со чист глицерин, што значи дека сè уште добивате убава пена без груби и иритирачки сапуни. Карактеристики и придобивки од природата за нега на кожата за бебиња : 100 биоразградливи нема парабени или груби состојки хипоалергичен kinder и понежни за вашето бебе и околината 100 за рециклирање на пакување 250 ml по природа Babycare Eco Bubble Bath, 8,5 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Crayola Color Twist Сино жолто зелена бања бомба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Crayola Color Twist Сино жолто зелена бања бомба

Crayola Color Twist Сино жолто зелена бања бомбамајк време за бања повеќе забавно со ефектот на промена на бомба�

DEN 2.00
Олицетворение на луксузна спа корпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Олицетворение на луксузна спа корпа

Прекрасна спа спа колекција наредена во внимателна корпа за подароци со неверојатни добрите за да го пр

DEN 1679.84
Изедначи бања со меурчиња, лаванда, фл.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Изедначи бања со меурчиња, лаванда, фл.

Подобрете го вашето време за бања со нашата еднаква бања со меурчиња од лаванда Нема многу работи порел�

DEN 0.67
Барби када од када
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Барби када од када

Направете време за бања! Децата можат да стават Dropz Color во бањата и да гледаат како ги менува боите веднаш

DEN 95.36