• Свеж
Политрендс Алтура Поли Еко-пријателски Лежечки Кочии Дневна Со Раце И Странична Маса Вар

Политрендс Алтура Поли Еко-пријателски Лежечки Кочии Дневна Со Раце И Странична Маса Вар

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Донесете стил достоен за одморалиште во вашиот базен или двор со оваа кочија и странична маса. Со пет аголни лежечки позиции, прилагодлива рачка на потпирачот за грб, широки потпирачи за раце и шесткратен широк потпирач за грб оваа кочија дневна промовира персонализирани лежечки параметри и продолжена удобност. Направени од еко-свесни, сите временски отпорни hdpe пластика, оваа кочија дневна е доказ за одржлив стил и долговечност на производот. Препуштете се на чиста релаксација и создадете незаборавни спомени со нашиот салон за кочии - крајната мешавина на удобност, одржливост и трајно уживање. Салоните за кочии политрендс се совршени за забава покрај базенот.Карактеристики : Комплетот Вклучува : Две (2) Столици За Лежење Кочии Алтура Со Раце, Една (1) Странична Маса Пет Аголни Лежечки Позиции, Прилагодлива Рачка На Потпирачот За Грб, Шест Широки Потпирачи За Грб Со Решетки И Раце Обезбедуваат Персонализирана Удобност Оптимизирана Способност За Складирање, Без Напор Се Преклопува Рамно За Практично Складирање Еко-Пријателски и Издржлив Полиетиленски Материјал HDPE Промовира Одржливост Живописно Обоен За Време На Производството дистрибуција И Длабоко Вградување На Боите Во Hdpe Пластика Отпорна На Изложување На Сонце, Снег, Дожд, Мувла И Влажно Гниење Уживајте Во Чистење Без Напор Со Едноставен Сооднос 3 : 1 На Вода И Благ Детергент За Садови Мешавини : Алтура Кочија Дневна Стол Со Раце : Собрани Димензии : 21.1" W X 77.6" D X 37.8" Hside Табела : 18" W X 18" D х 18" Дополнителни Детали : Алтура Кочија Дневна Стол со оружје : Точка Тежина По Стол : 66 Фунти. Капацитет на тежина По Стол : 330 фунти Хардвер : Морски Одделение Нерѓосувачки Челик Проценето Време На Склопување По Стол : 30 Минути Агли На Лежење : Пет (5) Различна Табела Со Агол : Тежина На Предметот : 10,5 килограми. Капацитет на тежина : 180 фунти. Хардвер : Морски Одделение Нерѓосувачки Челик Проценето Време На Склопување : 15 минути Компатибилни Предмети (се продаваат одделно) : Странична Маса : 39366759 продавница Сите Политрендови Сет Вклучува : Две (2) Алтура Лежечки Кочии Дневни Столици со Раце, Една (1) Странична Маса. Пет Аголни Лежечки Позиции, Прилагодлива Рачка На Потпирачот За Грб, Шест Широк Потпирач За Грб Со Решетки И Раце Обезбедуваат Персонализирана Удобност . Оптимизирана Способност За Складирање, Без Напор Се Преклопува Рамно за Практично Складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машка Кошула Со Долги Ракави Лесна Мускулна Маса Со Долги Ракави Основна Цврста Блуза Со Чиста Боја Маица На Отворено Каки Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка Кошула Со Долги Ракави Лесна Мускулна Маса Со Долги Ракави Основна Цврста Блуза Со Чиста Боја Маица На Отворено Каки Големина

ДАЕТИРОС Машка Кошула Со Долги Ракави Лесна Мускулна Маса Со Долги Ракави Основна Цврста Чиста Боја Блу

DEN 271.84
Работни Панталони За Мажи Чино Панталони Панталони Со Висок Струк Сликари Панталони Панталони Униформа Панталони Раб Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Работни Панталони За Мажи Чино Панталони Панталони Со Висок Струк Сликари Панталони Панталони Униформа Панталони Раб Панталони

Xxxxl Половината : 87cm / 34 ☁+Прилика : Плажа,слободно време, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија,

DEN 1.00
2. Кт Брилијантен Круша Сече Синтетички Бел Сафир 14к Розово Злато Ореол Пасијанс со Акценти прстен големина 4.25
  • Свеж
Оценка на купувачите:

2. Кт Брилијантен Круша Сече Синтетички Бел Сафир 14к Розово Злато Ореол Пасијанс со Акценти прстен големина 4.25

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 9775.68
адвиикд Бебе Момче Чевли Момче Патики Момчиња Мрежа Лесни Дише Мода Обични Чевли Се Лизга На Отворено Спортски Чевли Црвена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

адвиикд Бебе Момче Чевли Момче Патики Момчиња Мрежа Лесни Дише Мода Обични Чевли Се Лизга На Отворено Спортски Чевли Црвена

Ретро 5 За Деца Девојчиња Момчиња Деца Чевли За Слободно Време Меко Дишење На Дното Лизгање На Спортски �

DEN 303.84
Мејбелин Чиста Шминка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мејбелин Чиста Шминка

Мејбелин Чистата Шминка е направена со 50% вода наместо масла, за формула толку мазна што можете да ја изм

DEN 155.36
Женски Елек Камис Камизола Моден Резервоар Блузи Елек Без Ракави Плажа Лабава Камизола Секојдневна Празнична Улична Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Елек Камис Камизола Моден Резервоар Блузи Елек Без Ракави Плажа Лабава Камизола Секојдневна Празнична Улична Облека

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см / 37.01" Должина : 57см / 22.44" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА �

DEN 2.00
Фелворс Женски Долги Ракави Фустани Есенски И Зимски Секојдневен Моден Широк Качулка Долг Џеб Дуксер Печатен Дуксер Фустан,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фелворс Женски Долги Ракави Фустани Есенски И Зимски Секојдневен Моден Широк Качулка Долг Џеб Дуксер Печатен Дуксер Фустан,

Сезона : m, Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер, Спандекс Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Шема : Печ�

DEN 3.33