• Свеж
Женски Чизми До Глуждот Дебела Ниска Пета Црна Нубук Патент Тркалезна Пети Модна Чизма За Жени

Женски Чизми До Глуждот Дебела Ниска Пета Црна Нубук Патент Тркалезна Пети Модна Чизма За Жени

Buyers rating:
DEN 591.84

Од стоката

Женски Елегантни Чизми до Глуждот Дебела Ниска Пета Жолто кафеава Патент Тркалезна Пети Модна Чизма за Жени. . Женските дебели чизми до глуждот со ниска пета чизми со удобни меки влошки и гумени ѓонови што не се лизгаат можат да носат четири сезони од годината погодни за секојдневен деловен свечен фустан дневна забава и така натаму. . ● Класичен дизајн на чизми до глужд со внатрешни работи на патент и надворешен патент украсуваат. ● Мека влошка со латекс и гумен ѓон отпорен на лизгање може да ги направи вашите стапала удобни. `+ Горниот обем на отворање околу 11.0 " подобро се вклопуваат околу глуждот за да се спречи триење. ● Модни чизми до глужд погодни за деловен секојдневен, свечен фустан, секојдневно слободно време или свадбена забава. + Висина на петицата : 1,6"(прибл),Мерки На Платформата : 0,28"(прибл), Висина На Вратилото : 4,2 " (прибл). Мерењата на производот беа направени со големина 6 САД, ширина М. ве Молиме имајте предвид дека мерењата може да варираат во зависност од големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КОЛЕКЦИЈА Женски Сиви Јазичиња За Влечење Амортизирана Анел Блок Со Тркалезни Прсти Потпетица Со Патент Фустан Чизма 7.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КОЛЕКЦИЈА Женски Сиви Јазичиња За Влечење Амортизирана Анел Блок Со Тркалезни Прсти Потпетица Со Патент Фустан Чизма 7.5

Бидете во чекор со трендот Со Колекцијата На Патувања Анеил Широк Теле Колено Висока Чизма Оваа супер с�

DEN 0.33
Код Западот Жените Lingo CW Bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Код Западот Жените Lingo CW Bootie

Елегантните линии ја создаваат модната привлечност на Кодот Запад #ЛИНГО Направено со мека вештачка ко�

DEN 1.33
Лукс Женски Тиша Чизми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лукс Женски Тиша Чизми

Атмосфера ги исполнува класичните со напнат пресврт Во Мук ЛУКС Тиша Чизми! Овие фанки и разноврсни чиз�

DEN 3.33
Brinke Co. Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinke Co. Co.

Влезете во вашиот нов омилен bootie со bootie bootie од Brinley Co Овој бути на глуждот има трајни кожни кожни нагоре с

DEN 630.08
Бела Вита Џив Чизми До Глуждот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бела Вита Џив Чизми До Глуждот

Блок пета чизми за победа! Две метални столпчиња се сето ова бути треба да даде изјава Идеален за работа

DEN 1.33
Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

DEN 591.84
Лејсихоп Жени Зимски Ресни Снежни Чизми Наредени Топли Чизми До Глуждот Водоотпорни Надворешни Чизми Големина 4,5-11
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лејсихоп Жени Зимски Ресни Снежни Чизми Наредени Топли Чизми До Глуждот Водоотпорни Надворешни Чизми Големина 4,5-11

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Боја : Црна, Црвена, Сива, Сина (Опционално) Големина : 35, 36,

DEN 383.84