• Свеж
Аметист Стерлинг Сребрена Бриолет Прстен

Аметист Стерлинг Сребрена Бриолет Прстен

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Овој единствен прстен аметист бриолет сигурно ќе донесе воздух на елеганција и стил на вашиот изглед. Изработен е од сребро со убаво позлата на родиум. Прстенот од 2,25 милиметри има прекрасен кт. т.г. в. аметист бриолет стоун. Тоа ќе биде вашиот омилен додаток во годините што доаѓаат. Достапно во цели големини пет, шест, седум, осум, девет и 10. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, позлатен 14кт, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди. Изрази На редење Аметист Стерлинг Сребрен Бриолет Прстен : аметистбриолет прстен полиран финиш родиум обложен за да се спречи оцрнување изработен Во Изрази на сребрени стерлинг бренд достапен во повеќе големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кајануо Женски Блузи Клиренс Долг Ракав В-Врат Обични Врвови За Жени Мода разноврсна Fall Мис Нова Европска И Американска Шифон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајануо Женски Блузи Клиренс Долг Ракав В-Врат Обични Врвови За Жени Мода разноврсна Fall Мис Нова Европска И Американска Шифон

???Есента доаѓа тивко, гардеробата е празна? Дали барате убаво, уникатно парче облека?Дизајнот на нашите �

DEN 287.84
Бекарнли 084-Абс Сензор За Брзина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бекарнли 084-Абс Сензор За Брзина

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 287.84
Кожни Ленти Компатибилни Со Опсегот На Apple Watch, Врвна Житна Кожна Лента Тенок И Тенок Заменски Нараквица за iWatch SE &
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кожни Ленти Компатибилни Со Опсегот На Apple Watch, Врвна Житна Кожна Лента Тенок И Тенок Заменски Нараквица за iWatch SE &

[Лесно За Инсталирање] бендот може лесно да се инсталира со " слајд со еден клик".Конекторот е направен со

DEN 2.33
Lуалај Дами Бикини Костим За Капење Со Долни Костими За Капење Висок Струк Долна Жица Два Костими За Капење Контрола На Стомакот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Lуалај Дами Бикини Костим За Капење Со Долни Костими За Капење Висок Струк Долна Жица Два Костими За Капење Контрола На Стомакот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелни Бикини Костими За Капење,Жени Склекови Бикин

DEN 271.84
Талго Апсолутен Концентрат На Сјај
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Талго Апсолутен Концентрат На Сјај

Талго Апсолутниот Концентрат На Сјај помага да се поправи појавата на сите видливи знаци на досадна кож

DEN 0.67
Женски Снежни Чизми Удобност Зимски Чизми Кадифен Обложени Топли Чевли Пешачење Страна Поштенски Магија Лента Средината Теле
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Снежни Чизми Удобност Зимски Чизми Кадифен Обложени Топли Чевли Пешачење Страна Поштенски Магија Лента Средината Теле

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами Стил : Снежни Чизми, Зимски Чизми, Топли Чизми, Зимски Топли Чевли, Чизми, Снеж�

DEN 712.48
Лрон Декоративна Светилка, Батерија Управувана Железо Маса Светилка, ТОПЛО Светло ЛЕД Светилка Жица-Рана Железо Декоративна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лрон Декоративна Светилка, Батерија Управувана Железо Маса Светилка, ТОПЛО Светло ЛЕД Светилка Жица-Рана Железо Декоративна

Лрон Декоративна Светилка, УСБУправувана Железна Столна Ламба, ТОПЛО Светло ЛЕД Светилка Со ЖицаРана Ж�

DEN 440.00
Машки Кратки Комплети Облека Американско Знаме Кошула Со Кратки Ракави И Шорцеви Комплет Облека од 4 јули Летен Тренинг Сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Кратки Комплети Облека Американско Знаме Кошула Со Кратки Ракави И Шорцеви Комплет Облека од 4 јули Летен Тренинг Сет

Добар Избор За Семејства, Пријатели, Пријатели Девојки, Идеален За Спортска И Рекреативна Облека На Отв�

DEN 559.84
CaComMARK Pi Женски Градник Дозвола Женска Боја На Почвата Безжичен Едноделен Градник Предна Тока Секојдневна Долна Облека Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

CaComMARK Pi Женски Градник Дозвола Женска Боја На Почвата Безжичен Едноделен Градник Предна Тока Секојдневна Долна Облека Розова

Женски Градник Без Жица За Почва Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека Со Предна Ток�

DEN 159.68