• Свеж
Basset 4 Рамка за печатење во сликарство

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Карактеристики : -професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. -Арие подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. -ИВОДЕН КВАЛИТЕТ НА Квалитет Неиздржана рамка. Предмет : -илдлиран. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Уметник : -orgeорџ Дијахенко. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 40 "H x 60 " W x 1.5 "d - големина : -иверирана 41 " и погоре. Димензии : Големина 40 "H x 60 " W x 1,5 "D - целокупна висина - горе до дно : -40 ". Големина 40 "H x 60 " W x 1,5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -60 ". Големина 40 "H x 60 " W x 1.5 "D - целосна длабочина - предна до грб : -1,5 ". Големина 40 "H x 60 " W x 1,5 "d - Севкупна тежина на производот : -12 фунти. MAAX1035 Карактеристики Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Пристигнува подготвени за обесени. Вклучува сертификат за автентичност. Грик на врвен квалитет. Печати на архивска хартија со висока резолуција. Висококвалитетна трајна рамка што не се во борба. Предмет : Дивиот свет. Пол : Неутрален. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (12 "H x 18" W x 1.5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (16 "H x 24" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (20" H x 30 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (24 "H x 36" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (30" H x 45 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре. Големина (40" H x 60 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре. Димензии со големина 12" H x 18 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 12 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16" H x 24 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 16 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 20" H x 30 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 20 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 30". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 24" H x 36 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 8 bs. Големина 30" H x 45 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 45". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 9 bs. Големина 40" H x 60 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 60". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 ◆ ◆ Нашиот Магазин◆€.Материјал : Полиестер...

DEN 2.33
Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2160.00
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08