• Свеж
Гима целосна тафтувана тапацирана платформа за кревети со рамка со фланел светло сиво

Гима целосна тафтувана тапацирана платформа за кревети со рамка со фланел светло сиво

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Оваа целосна платформа рамка создава софистициран, но модерен амбиент кој работи добро во сите видови на спални или стилови на соби. Оваа рамка за кревет со цврсти дрвени летви носи безбедна и удобна околина за спиење за вас и вашиот гостин. Благодарение на мекото тапацираната рамка за кревет, можете да уживате во вашиот сладок сон после долго време. Уште повеќе, висококвалитетните лекови ве држат подалеку од досаден пискав песок ви даваат тивка околина за одмор. Можете брзо да ја завршите инсталацијата без додавање. Оваа минималистичка дизајнирана рамка за кревет може да биде убав додаток на вашата спална соба, соби и хотел. Погоден за разни прилики, како што се спална соба и соби за гости. Задебелена рамка со цврсти лекови поддржуваат долг животен век. Проширените дрвени лекови ви помагаат да се ослободите од вознемирувачкиот пикКолор : светло сива боја. Материјал : челик + дрвени лекови + кадифе + сунѓер + пластика. Нето тежина : 73 фунти. Димензија : 80 '' x 56 '' x 33 '' (l x w x h). Капацитет на оптоварување : 550 фунти. Пакетот вклучува : . Рамка за кревет 1 x. 1 x Упатство Тешка и армирана рамка : Рамниот кревет е поддржан од цврсти дрвени летви со крајна јачина и безбедносен дизајн за дополнителна стабилност и добро искуство за спиење. Покрај тоа, цврстите клинови нозе и премиум средните метални нозе ви даваат дополнителна поддршка. Може да носи максимална тежина од 550 lbs. Квитниот бучава бесплатен и внимателен дизајн : Овој тапациран платформа за кревет користи надградени и избрани лекови за да се осигура дека креветот не е пискав што го превртувате на креветот. Дизајниран со нозе не лизгање, може да се постави на земја стабилно без да се оштети подот. Лесно одржување со мазна кадифена површина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон

Женски Секојдневен Лабав Џебен Џебен Комбинезон Модни Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон �

DEN 1.67
Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Кош�

DEN 3.00
Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница,

DEN 2.33
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68
Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука

Левитон препорачува производи ЗА Прицврстување На Брендот ВЕЛКРО за сите нисконапонски мултимедијалн�

DEN 1439.84
Машки Дуксер Дуксер Дебела Прилагодена Графичка Печатена Кошула Со Качулка Пот Мажи Дуксери Графички Дуксери Негови И Нејзини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Дуксер Дуксер Дебела Прилагодена Графичка Печатена Кошула Со Качулка Пот Мажи Дуксери Графички Дуксери Негови И Нејзини

Сезона : Сите Сезони Пол : Мажи Повод : Дневно, Забава Должина На Облека : Редовна Тип На Шема : Цврст Стил :

DEN 575.84
Ауџеа Ноќта На Вештерките Есенски Зимски Пуловер Дуксери За Жени, Лабави Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ауџеа Ноќта На Вештерките Есенски Зимски Пуловер Дуксери За Жени, Лабави Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �

DEN 478.24