• Свеж
Atlas Force UHP 255 35R19XL 96Y Bsw Одговара: Audi Quattro Premium Плус, 2009-Audi A База

Atlas Force UHP 255 35R19XL 96Y Bsw Одговара: Audi Quattro Premium Плус, 2009-Audi A База

Buyers rating:
DEN 1726.88

Од стоката

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Атлас Сила На Гумите UHPFEARTES И Придобивкиодлични сите временски влечења подолготрајни шари за спасување на патиштата врвна стабилност со голема брзина преглед На Силата На Гумите На Атлас UHP е перформанси и високи перформанси во зависност од рејтингот на брзината на специфичната големина на гумите за сите сезонски гуми (повеќе..) Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2015 Ауди А4 Престиж 2013 Кадилак КТС База 2009-12 Ауди А4 Кватро Авант 2013-20 Мерцедес-Бенц СЛ550 База 2016-23 Ауди А5 Кватро Техника 2008 Ауди А6 Кватро Авант 2019-22 Ауди А5 Спорт Техника 2016 Ауди А4 Премиум плус 2015-18 bmw m3 база 2012-17 Mercedes-Benz Cls550 4matic 2014-16 Cadillac Cts Перформанси 2015 Bmw M4 База 2018 AUDI S5 Sportback Technik 2009 Mercedes-Benz Sl550 База 2012-13 Audi A5 Cabriolet 2007-11 Mercedes-Benz Cls550 База 2014 audi a5 Cabriolet 2007-11 Mercedes - Benz Cls550 База 2014 audi a5 Cabriolet quattro cabriolet 2014 Audi S4 Престиж 2008-09 Audi A5 Quattro База 2012-13 Audi S4 База 2012-13 Audi A5 QUATTRO Premium Плус 2010-11 Audi A5 Quattro Cabriolet 2015-16 Audi S4 Техника И Повеќе-Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Делинте ТАНДЕР Д 235 35ЗР 235 35Р 91В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2008-Scion xB База, Фолксваген ЦЦ Спорт Плус
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Делинте ТАНДЕР Д 235 35ЗР 235 35Р 91В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2008-Scion xB База, Фолксваген ЦЦ Спорт Плус

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1418.24
Мишелин Пилот Спорт Куп Лето 285 35ЗР19ХЛ 103
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мишелин Пилот Спорт Куп Лето 285 35ЗР19ХЛ 103

Побрзо на влажна патека Оваа технологија ја забавува стапката на абење на моделот на надворешните раме�

DEN 6368.80
Атуро АЗ Д Р УХП 285 35Р 103и XL Патничка Гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атуро АЗ Д Р УХП 285 35Р 103и XL Патничка Гума

Aturo AZ850 DR 285 / 35 R19 103y XLOVERVIEWThe ATURO AZ850 dr е радијална гума за влечење која е наменета за употреба на улични авто

DEN 1299.04