• Свеж
Купер Еволуција Турнеја Цела Сезона 225 60R 100H Патничка Гума

Купер Еволуција Турнеја Цела Сезона 225 60R 100H Патничка Гума

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Купер Еволуција Турнеја 225/60 R18 100hoverviewture гумата За Еволуција Од Купер ја претставува следната генерација во дизајнот и перформансите на гумите за турнеи. Соединението на Шарите На Турнејата За Еволуција е дизајнирано за долго, рамномерно абење, со симетрична шема на шарите за сите сезони за вкрстено ротирање на гумите и пакетот За стабилизирање на Шарите На Купер за одговорно ракување во влажни или суви услови. Турнејата За Еволуција го намалува хидропланирањето со засечено рамо и широки периферни жлебови и е заштитена со ограничен животен век на шарите од 65.000 милји. Дизајниран за употреба на купеа, седани, Џипови, Теренци и мини комбиња. Поддржан од 65.000 милји ограничен производител на траење на шарите. Широките периферни жлебови се спротивставуваат на хидропланирањето со канализирање на водата подалеку од контактната лепенка. Теренот на шарата е компјутерски наместен за да ја одржува бучавата на патот ниска за да им овозможи на возачите и патниците тивко, удобно возење. 3д шипките и технологијата За Стабилизација го зголемуваат зафатот, а исто така овозможуваат подобри перформанси при ракување. Големина : 225/60Р18. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Породилен Фустан Трегер Без Ракави Печатен Фустан Бременост Сарафан Мама Сарафан Секојдневна Модна Летна Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Породилен Фустан Трегер Без Ракави Печатен Фустан Бременост Сарафан Мама Сарафан Секојдневна Модна Летна Облека

Големина : М Биста : 94СМ / 37.00" Половината : 76СМ / 29.9" Должина : 136СМ / 53.5" Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Г�

DEN 2.67
Возидаоза Товарни Шорцеви За Мажи Шорцеви Мажи Машки Директно Цврст Товар Панталони Еластична Половината Патент Мува Џеб Шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Возидаоза Товарни Шорцеви За Мажи Шорцеви Мажи Машки Директно Цврст Товар Панталони Еластична Половината Патент Мува Џеб Шорцеви

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.33
Храбар-Playstation 3
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Храбар-Playstation 3

Нова ХрабраPlaystation 3 Игра како Мерида, Волја ' o Wisp и други популарни ликови од новиот Филм На Дизни Пиксар,

DEN 6399.84
Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Топли Влечки, Домашни Че

DEN 271.84
Зрбивб Нови Две Жени Костими За Капење Течни Танкини Костими За Капење За Жени Контрола На Стомакот Костими За Капење Две Костими
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зрбивб Нови Две Жени Костими За Капење Течни Танкини Костими За Капење За Жени Контрола На Стомакот Костими За Капење Две Костими

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 74см / 29.13" Под Биста : 68см / 26.77" Горна Должина : 56см / 22.05" П

DEN 1.00
Мирна сина, urstидална ололана универзална целата површинска внатрешна надворешна боја на сјај за сјај и буквар во 1, мл
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мирна сина, urstидална ололана универзална целата површинска внатрешна надворешна боја на сјај за сјај и буквар во 1, мл

Universal Universal Spead Spare Pain и Primer во 1 површина во 1 може да се користат и за внатрешни и за надворешни средини на

DEN 2.67