• Свеж
Истон Прошетка Надвор N Бејзбол Возрасни Вата Ракавици

Истон Прошетка Надвор N Бејзбол Возрасни Вата Ракавици

Buyers rating:
DEN 239.52

Од стоката

Сите нови Ракавици ЗА вата NX имаат "модерен класичен" изглед за 2022 година. Дланката е изградена со издржлива едноделна, мазна кожа од коза. Задниот дел на ракавицата комбинира Дијамантска Мрежа што дише и издржлив, мазен микрофибер за совршена рамнотежа на флексија и поддршка. Ретро еластичната манжетна има био-Дри лагер за апсорпција на влага и максимизирање на удобноста. ФАТЕТЕ се со новите Ракавици ЗА вата НА Истон. ПРЕМИУМ КОЗА КОЖА ДЛАНКА за максимална удобност. ДИЈАМАНТСКА МРЕЖА ШТО ДИШЕ во комбинација со издржлив, мазен микрофибер заден дел за совршена рамнотежа на свиткување и поддршка. РЕТРО ЕЛАСТИЧНАТА МАНЖЕТНА им овозможува на играчите да постигнат совршено вклопување за секој горе на лилјак. БИО ДРИ РАЧЕН ЗГЛОБ лагер за дишење за да ви помогне да ги одржувате рацете ладни и суви. ГОЛЕМИНА НА МЛАДИ И ВОЗРАСНИ : Овие ракавици се достапни во сите големини на млади и возрасни за да можете да изберете совршено вклопување за вас. ДОСТАПНИ БОИ : Достапни во основните тимски бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

С. Армија Камо Постави Дете Мали 6
  • Свеж
Оценка на купувачите:

С. Армија Камо Постави Дете Мали 6

Официјална Армиска Камо Кошула, Панталони И Соодветна Капа Димензии На Кутијата (Во Инчи) Должина : 14.00 Ш�

DEN 169.28
Стојат папагали Дрвени Цврсти Преносни Внатрешни Папагали За Маса Костуми Гранки На Дрвја Слободно стојат За Папагали За Миленичиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стојат папагали Дрвени Цврсти Преносни Внатрешни Папагали За Маса Костуми Гранки На Дрвја Слободно стојат За Папагали За Миленичиња

Папагал Стојат Дрвени Цврсти Преносни Затворен Маса Папагал Седалата Дрвени Гранки Слободно стои За Ми

DEN 160.00
Рифорла Панталони За Жени Летно Слободно Време Удобен Памук Прилагодете Плус Големина Женски Панталони И Панталони Женски Обични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рифорла Панталони За Жени Летно Слободно Време Удобен Памук Прилагодете Плус Големина Женски Панталони И Панталони Женски Обични

Летно Слободно Време Удобен Памук Прилагодете Ги Женските Панталони И Панталони Со Плус Големина Матер

DEN 0.67