• Свеж
Нерѓосувачки Челик Жлеб Сатен И Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Жлеб Сатен И Полиран Бенд

Buyers rating:
DEN 608.00

Од стоката

Стилизиран од издржлив нерѓосувачки челик, овој свадбен бенд ќе биде омилен во вашата колекција во годините што доаѓаат. Сигурно ќе воодушеви, овој опсег широк 6мм има жлебен дизајн со луксузен центар за сатенска завршница за треперлив сјај. Достапно во големина на прст 6.Метална Тежина : 5,77 Грама Накит Тип : Моден Стил : Жлеб Рамен Свадбен Накит Заврши : Сатингендер : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 6ммринг Големина : 6< 2мм дебелина На Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина нерѓосувачки Челик Сатен Жлеб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Животни кои пасат поток пејзаж пејзаж фотографија металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Животни кои пасат поток пејзаж пејзаж фотографија металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 1519.84