• Свеж
Безвредно Јадро Две Рачка Кујна Тапа, Хром

Безвредно Јадро Две Рачка Кујна Тапа, Хром

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Безвредни нуди достапни славини со докажан дизајн во низа стилови и завршетоци кои им нудат на потрошувачите лесен начин за освежување на бањата и кујната. Карактеристики : Излив врти 360 степени за дополнителна погодност. Lesономските рачки на сечилото нудат лесна контрола. Апликација за мијалник со 3 дупки. Спецификации : Рачки : Две Рачка Сечилото. Тип на вентил : Кертриџ за стебло Без Миење. Дупки за инсталација : 3-дупка 8 " инсталација. Стапка на проток (ГПМ) : 1.80. Вотерсенс : Не. Олово Слободен Согласност : Да. Должина На Излив : 8-1/16". Излив Вкупна Висина : 6-1/16". Излив Висина Палубата На Аератор : 4-13/16".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Филм Ултракати И Воин Луси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филм Ултракати И Воин Луси

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет...

DEN 455.84
Црна Керамички Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црна Керамички Полиран Бенд

Дајте карактеристичен изглед на вашиот стил со оваа црна керамичка купола Оваа лента широка 8мм има зао�

DEN 604.32
Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33
Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67