• Свеж
Бенебон Кученце Јавор Трајни Куче Џвакање Играчка, 2-Пакет, Заглер Сланина, Мали

Бенебон Кученце Јавор Трајни Куче Џвакање Играчка, 2-Пакет, Заглер Сланина, Мали

Buyers rating:
DEN 175.84

Од стоката

Кученцата сакаат да џвакаат и копаат вистинска сланина, исто како и останатите. Тие заслужуваат подобро од гумени играчки за џвакање кои изгледаат како да се за бебиња. Во Бенебон, започнавме со премисата дека кученцата доживуваат мирис и вкус на начин што не можеме ни да го сфатиме. Така, ги отфрливме неонските бои и гласните крцкања. Инспирирани од моќното чувство за мирис на кучето, развивме долготрајни издржливи џвакања кои се преполни со џем со вистинска сланина. Откако вашето сакано кученце ќе ги залак нашите џвакања, тој ќе биде закачен. Играчка За Џвакање Кученце Бенебоун, Помека за Скромни Џвакачи. ИЗДРЖЛИВ, СО МАЛКУ ДАВАЊЕ-Бенебона е за решителни џвакачи. Нашата линија на кученца е издржлива и прилично цврста на човечки допир, но е малку попростлива за младенчињата што никнуваат заби. ВИСТИНСКА СЛАНИНА и ВИСТИНСКО ДРВО - ние користиме САМО 100% ВИСТИНСКА СЛАНИНА за вкус и мирис во Нашиот Заглер, и вистинско јаворово дрво во Јавор. Верувајте ни, кученцата можат да ја направат разликата. ЛЕСНО ЗА ПОДИГАЊЕ и ЏВАКАЊЕ - Нашиот Јавор И Заглер се уникатно обликувани за зафат погоден за шепи, така што вашето кученце може брзо да ги зграби и да добие добро џвакање. Размислете за тоа : кученцата немаат палци. УНИКАТНО ЗАБАВНИ ФОРМИ-уникатната форма На Јавор сигурно ќе ја надгради вашата игра на донеси. Заглер сака да се тркала и постојано е во движење. Две забавни форми во едно пакување! . СРЕЌА, ЗАГАРАНТИРАНА-имате проблем? Сакате да разговарате? Контактирајте со нас директно и ќе добиете вистинска личност чија единствена работа е да ве направи среќни вас и вашето кученце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84
Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Половината : 34см / 13,39" Врвови Должина : 36см / 14,1

DEN 169.28
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67