• Свеж
Фармерки со Софија од Софија Вергара краток ракав душички од вратот

Фармерки со Софија од Софија Вергара краток ракав душички од вратот

Buyers rating:
DEN 383.84

Од стоката

Каков сладок начин да ја поздравите летната сезона. Од неговите кратки ракави до нивоата полите, овој софија фармерки од софија Вергара, фустан од душо, станува ваш во кул аква нијанса. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Qué Manera de Darle la Bienvenida a la temporada de Verano! Desde su manga corta hasta su ruedo escalonado, este vetido de sofia jeans de sofia vergara con un fresco tono aguamarina y un ecote corazón es una prenda para toda ocasión. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Моделот носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (и). Приближно. 49 "Долги од центарот на вратот/Ларго Апроксимадо де 49" desde el centro de la parte posterior del cuello. Midi должина/largo медиумско пирско. Денка за sweetheart/Escote Corazón. Еластична половината на империја; смалување на задниот дел/cintura alástica Estilo; parte posterior con punto smock. Short sleeves; elasticized cuffs/Manga corta; puños elásticos. Unlined/Sin forro. Solid tone; textured body/Color sólido; tela con textura. 100% Viscose/100% viscosa. Machine washable/Lavar a máquina Увезен/Artículo увоз.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

екипвз Карго Панталони За Машки Машки Панталони Со Врвки Спортско Печатење Мода На Отворено Долготрајни Секојдневни Машки Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

екипвз Карго Панталони За Машки Машки Панталони Со Врвки Спортско Печатење Мода На Отворено Долготрајни Секојдневни Машки Панталони

Со Џебови Дише Почвата Спортски Нога Долги Панталони Боја Машки Врзувачки Панталони Машки Панталони Те

DEN 368.00
Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години

Детски Момчиња Панталони Во Собата, Букви Печати Дуксер со Тиква Печатење Одблесокот Панталони Ноќта н�

DEN 287.84
Уникатен Разбој Асиси Август Тепих Светло Сино Тен 2' 7 12' 2 Тркач Цветни Боемски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатен Разбој Асиси Август Тепих Светло Сино Тен 2' 7 12' 2 Тркач Цветни Боемски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Потресениот изглед на килимите Во Колекцијата Август ќе донесе воздух на софистицираност во вашиот дом

DEN 1.67
Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

DEN 134.24