• Свеж
Брег Двојна Брава Бран Стол

Брег Двојна Брава Бран Стол

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уникатно. Можете лесно да го носите брановиот стол со вас насекаде, со или без торбата за складирање, благодарение на Двојната Брава. Рамка отпорна на ' рѓа. Водоотпорен одвојлив организатор. Седење со низок профил. Седење без попуштање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33