• Свеж
Машки обложени чевли за лизгачки мокасин

Машки обложени чевли за лизгачки мокасин

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Влезете во удобност и топлина со овие мажи ᅡᆵ s чевли за лизгање на мокасин од Daxx. Овие влечки од кордори се карактеризираат со подножјето, флексибилни гумени стапала и поставена од ткаенина од карирана форма. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат малку по големина. Материјал : ткаенина. Поставена : ткаенина со карирана форма. Ѓон : флексибилна гума. Подножје : малку постепено. Целосен. Кордура. Се лизга на. Ткаенина од горната/вештачка надворешна плоча.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машка клучна чика чипка патика
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка клучна чика чипка патика

Подигнете ја вашата секојдневна игра со обувки со машкиот патика за мажи на Лугц Оваа висока врвна пати�

DEN 2.33
Xray Men's Brody Loafer
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Men's Brody Loafer

Секогаш на тренд, секогаш на ознаката, Броди го модернизира трајниот Пени Лофер со светлечка кожа, запал

DEN 691.52
Dearfoams Cozy Comfort Two Slight Sliks
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Cozy Comfort Two Slight Sliks

Дефинирани со нивниот материјал за перење и непотпетица за удобност DF Adapt Design, овие затнувања се одличен

DEN 0.67
Луг машка дијабло здраво чизма
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луг машка дијабло здраво чизма

Барате чевли што има сè што ви треба за да уживате во вашето време и надвор од патеката? Запознајте се со

DEN 639.84
Dearfoams Mens Quilted Spplespings
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Mens Quilted Spplespings

Променете го начинот на кој се чувствувате удобно со овие иновативни влечки за затнување! DF Adapt нуди удо�

DEN 0.33
Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор

Најдобро продажниот лизгач на елени, нордикот ќе ве задржи топло и пријатно во текот на целата година По

DEN 255.84