• Свеж
Унисе Бебе Бебе Момчиња Девојки Летни Памучни Комбинезони Мало Дете Виножито Печатење Краток Ракав Ребрести Плетени Копчиња Облека Бела, 3 Месеци

Унисе Бебе Бебе Момчиња Девојки Летни Памучни Комбинезони Мало Дете Виножито Печатење Краток Ракав Ребрести Плетени Копчиња

Buyers rating:
DEN 127.68

Од стоката

Бебе Момче Девојки Лето Комбинезон Повик Копче Круг Вратот Виножито Печати Дете Краток Ракав Ромпер. Карактеристики. Виножито печати новороденче летен комбинезон, краток ракав копче екипажот вратот ромпер, направи вашето бебе повеќе симпатична. Погоден за секојдневно секојдневно носење, игра на отворено, свадби, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Големина(см)/(инч)tttttttt t. 3-6 Месециtlengh : t42t/t16, 54 t Bust : t44t/t17. 32 . 6-9 Месециtlengh : t44t/t17. 32 t Bust : t46t/t18. 11 . 9-12 Месециtlengh : t46t/t18. 11 t Bust : t48t/t18. 90 . 12-18 Месециtlengh : t48t/t18, 90 t Bust : t50t/t19. 69 . 18-24 Месециtlengh : t50t/t19. 69 t Bust : t52t/t20. 47 . Спецификација. Материјал : Памук . Стил : Секојдневен. Пол : Унисекс Бебе. Сезона : Лето . Шема : Виножито Печатење. Прилики : Внатрешен, Надворешен. Вратот : Круг Вратот. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Бебе Ромпер. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Многу Прилики : мали девојчиња момчиња летните секојдневни комбинезони се одлични за секојдневно секојдневно носење, игра на отворено, свадби, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Идеален Подарок : бебе момче и девојче ромпер со кратки ракави е совршен за детски ден, роденден, Божиќ или туш за бебиња како подарок за вашите деца, тие ќе бидат воодушевени. Секојдневен Дизајн : новороденче за печатење На Виножито летен комбинезон, ромпер за врат на екипажот со кратки ракави, направете го вашето бебе послатко. Мек и Дише : Летниот комбинезон за бебиња е изработен од памук, мек и дише, а вашето бебе се чувствува удобно додека спие или игра. Големина и Боја : 3-6 Месеци, 6-9 Месеци, 9-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината, бојата : бела, кајсија, зелена, розова ѓумбир, сива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Атлетски работи машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски работи машки шорцеви

Без разлика дали трчате кругови или трчате со грешки, тримешавините на атлетските работи, ве одржуваат �

DEN 3.00