• Свеж
Gogreen Power 6 ' 3-Жичен Опсег Кабел, Засилувач, Ft

Gogreen Power 6 ' 3-Жичен Опсег Кабел, Засилувач, Ft

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Gogreen Power (GG-27206) е изведувач одделение, 8 мерач опсег кабел. Моќниот кабел е долг 6 стапки и е отпорен на влага и издржлив. Кабелот за напојување со опсег доаѓа со три спроводливи жици, а крајните терминали нудат три точки. Кабелот доаѓа и со приклучок со три краци, кој е заземјен за безбедност. Овој опсег кабел има препорачана максимална употреба на 30 засилувачи, 125/250 максимални волти и е идеален за опсези. Овој 8 SRDT кабел е наведен c ETL и ги исполнува сите индустриски стандарди. Одете Зелено И следете ги упатствата лоцирани на пакетот производи за рециклирање (посетете ја почетната страница На Gogreen Power за дополнителни детали) со купување на овој опсег кабел, вие не само што ќе добиете висококвалитетен производ; туку и добијте еколошки мир на умот со рециклирање без проблеми. Ние нудиме бесплатно рециклирање и бесплатна испорака на користениот производ во нашиот објект за рециклирање. Ве молиме погледнете го кодот за рециклирање и упатствата на задниот дел од пакетот и посетете ја веб-страницата Go Green Power за дополнителни информации. Кабел за напојување : Gogreen Power (GG-27006) е кабел со опсег од 8 мерачи. Кабел Со Опсег од 6 Стапки : моќниот кабел е долг 6 стапки. Овозможува поставување на шпорет насекаде во близина на електричен штекер. Кабел Со Опсег од три Жици : кабелот за напојување со опсег доаѓа со три спроводливи жици, а крајните терминали нудат три точки. Кабелот доаѓа и со приклучок со три краци, кој е заземјен за безбедност. Идеален Кабел За Опсези : овој опсег кабел се препорачува за употреба со тешка опрема и алати со максимум 50 засилувачи, 125/250 максимални волти и е идеален за кујнски опсези. Големина и Други Детали : овој КАБЕЛ 8/2 SRDT е наведен c ETL и ги исполнува сите индустриски стандарди. Одете Зелено И следете ги упатствата лоцирани на пакетот производи за рециклирање (посетете ја почетната страница На Gogreen Power за дополнителни детали).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сет за безбедносно куќиште за брануваа на махрус, вклучително и брануваа, брануваа столбови, капачиња и ракави од пена од брануваа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет за безбедносно куќиште за брануваа на махрус, вклучително и брануваа, брануваа столбови, капачиња и ракави од пена од брануваа

Сега можете да уживате во вашето искуство со скокање, знаејќи дека сте целосно заштитени со оваа високо�

DEN 1.33
Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална

Бродови и пристигнува во 2 одделни кутии Времето на испорака може да варира по кутија Овој метал мансард

DEN 3839.84
Анавија Унбиолошка ќерка накит, ѓердан за чекори ѓердан подарок, бонус ќерка за роденденска картичка, подарок од чекор мама-
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Анавија Унбиолошка ќерка накит, ѓердан за чекори ѓердан подарок, бонус ќерка за роденденска картичка, подарок од чекор мама-

✿ Небиолошки подарок за картички за ќерка и накит Овој деликатен ѓердан на небиолошка ќерка го каракте�

DEN 1.67
Бесплатно собрание за машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бесплатно собрание за машки шорцеви

Дали се овие спортски шорцеви? Вашите дневни шорцеви? Водење шорцеви со грешки? Правила за удобност со о�

DEN 0.67
Женски Шорцеви Јога Шорцеви За Велосипеди Шорцеви За Вежбање Јога Хеланки Фитнес Теретана За Трчање Солидни Спортски Активни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Шорцеви Јога Шорцеви За Велосипеди Шорцеви За Вежбање Јога Хеланки Фитнес Теретана За Трчање Солидни Спортски Активни

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE Барате прифатлива мода што одг

DEN 511.84
Вајонгтао Дуксер За Женски Аутфити За Женски Патент Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Еластични Панталони За Половината, Црвена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вајонгтао Дуксер За Женски Аутфити За Женски Патент Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Еластични Панталони За Половината, Црвена

Есенски Модни Жени Тркалезни Врвови Со Патент Со Долг Ракав Блузи Кошули+ Еластични Костуми За Долги Па�

DEN 0.67