• Свеж
Паметен Часовник Скоијал Медиуми И Известувања За Повици И Пораки Спорт Крвен Притисок Кислород Отчукувањата На Срцето Фитнес Зглоб Бенд Нараквица

Паметен Часовник Скоијал Медиуми И Известувања За Повици И Пораки Спорт Крвен Притисок Кислород Отчукувањата На Срцето Фитнес

Buyers rating:
DEN 799.84

Од стоката

Функција : екран во Боја (0.96-инчен IPS екран во боја) отчукувањата на Срцето откривање на Крвниот притисок следење на Време и датум екран Стандард моторни функција (чекор брои, растојание, калории) Спиење мониторинг (спиење време и квалитет) Повик потсетување, содржината на SMS push, QQ и We Chat порака We Chat движење пристап Кренете раце и да се обратат до светлата Sedentary потсетник Аларм потсетник Најди мојот телефон Повеќе спортски режими (одење, трчање, велосипедизам, качување) Пешачки Тресат и се земе слики на целта Движат поставување на Фитнес споделувањето на информации OTA функција да се надополни Wristband фирмверот преку APK/APP автоматска синхронизација на податоците да се APK/APP потсетник за задачи Времето на екранот (Кина) Не вознемирувачки режим APP/APK преземете : "СТАН синхронизација помеѓу Android и Apple : JYoupro Во продавница на Apple, IOS систем корисници пребарување Jyoupro за даунлоадирање и инсталирање, додека Android корисниците на мобилни телефони го стори тоа во примената treasure Scan QR код, да го преземете и инсталирате Jyoupro Спецификации : Барања Систем : Android 4.4 и погоре, IOS 8.0 или над Bluetooth верзија : РАНЛИВИТЕ 4.0 Bluetooth чип : DA14585 "Срце го оценувате модул : HRS3300 Екранот : 0.96-инчен Колор капацитетот на Батеријата : 100 MAH време на Мирување : 12-15 дена работни часови : 5-7 дена Физички копчето за : допир Мотор : Вграден-во, вибрации потсетник Полнење интерфејс : Полнење клип полнење Водоотпорен ниво : IP67 Гравитацијата сензор : KX023 Пакет содржина 1 х Smart Бразлетна 1 x Полнење Кабел 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Пакување Кутија Нема Потреба USB Кабел Било Повеќе : Пакет не се содржи USB кабел. Вградениот USB дизајн се наплаќа со КОЈА било USB порта. 1,5 часа полнење може да трае 5-7 подготвеност. Динамичен Пулс И Автоматски Монитор За Спиење : 24 часа автоматски за следење на отчукувањата на срцето. Автоматскиот монитор за спиење може да снима длабоко, лесно, будно време и да го анализира целото време на спиење. Можете подобро да го испланирате времетраењето и интензитетот на тренингот. Постигнете фитнес цели. Личен Здравствен Менаџер : Следете го тренингот, снимајте ги дневните чекори, растојанието и согорувањето калории итн. Можете да поставите до 10 аларми и да вклучите предупредување За Повик и ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА СНС во апликацијата за да ја примите. Поддржете Вертикален и пејзажен режим на прикажување. Смс потсетник во реално време : Откако ќе се поврзете Со апликацијата, фитнес тракерот ќе вибрира и ќе ја прикаже содржината на пораката за Да не пропуштите важни пораки и повици, кога мобилниот телефон има дојдовен повик и текстуална порака. Само За Android Или i OS Паметен телефон : Не можам да работам со таблет или лаптоп. Само За Андроид 4.4 или i OS 7.1 или погоре. Преземете ја апликацијата "Многу фит Про" и поврзете го фитнес тракерот со апликацијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 719.84