• Свеж
Дамите од имитан Носат Отпорни Зимски Чевли Секојдневен Лесен Блок Кратки Чизми За Одење Чизми Што Не Се лизгаат Црна 5.5

Дамите од имитан Носат Отпорни Зимски Чевли Секојдневен Лесен Блок Кратки Чизми За Одење Чизми Што Не Се лизгаат Црна 5.5

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма Со Средно Теле, Модни Чизми, Кратки Чизми, Повлечете Чизми, Зимски Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Каки, Црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Микрофиберутсол : Тип На Гумена Пета : блокирање : Повлечете Го Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Работна Карактеристика : 1. Горниот : Микрофибер. Оусол : Анти-лизгачка гума. Погоден за сите сезони.2. Повлечете Ги чизмите : дизајнот На влечење е за повеќето облици на теле што е можно повеќе.3. Чизмите со блокирани потпетици и средно теле ве прават класични и кул. Тие се хит каде и да сте.4. Модните чизми можете да ги носите секаде. Погоден за Секојдневен, Забава, Шопинг, Датум, Патување, Фустан, Пешачење.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Карактеристики : Спуштете се подготвени со овие чизми за средно теле кои имаат лесно вклучување/исклучување .Овие модни чизми кои обезбедуваат персонализирано вклопување што ќе ве одржат во стил ова доаѓа. Чизми со потпетици : овие вградени чизми магично ќе им дадат изглед на издолжување на вашите нозе. Тие имаат микрофибер горен, кружен прст, средна блок пета и повлекување на затворање. Материјал : овие модни женски чизми се изработени од микрофибер кои се издржливи, меки и удобни. Гумениот ѓон отпорен на абење и против лизгање ви овозможува да одите удобно и непречено. Суштински Чизми За Жени : овие женски чизми се претежно неутрални бои, кои совршено одговараат на вашите дневни облеки. Совршен со слаби фармерки, костум, кошули, здолниште. Без разлика дали е свечена или секојдневна облека, може да ве одржува удобни и стилски. Прилики : овие чизми со средна потпетица погодни за одмор, канцеларија, интервју, шопинг, забава, клуб, туризам, секојдневен, датира, улица, бизнис, датира, забава, свадба, филм-ноќ, шоу за Пешачење, Божиќ, Ноќта на Вештерките.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина

Опис Дали барате практичен организатор на сарафани? Оваа ткаена корпа за складирање е специјално подго�

DEN 287.84
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68
Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Кош�

DEN 3.00
Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2160.00
Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка

Ако ти?повторно само што ќе влезете во влажно бричење, Треба Да земете Четка За Свиња ВАН ДЕР ХАГЕН...

DEN 3.33