• Свеж
Нортлајт 6.5 ' Претходно Осветлена Борова И Бери Вештачка Божиќна Венец, Топли БЕЛИ ЛЕД Светла

Нортлајт 6.5 ' Претходно Осветлена Борова И Бери Вештачка Божиќна Венец, Топли БЕЛИ ЛЕД Светла

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Оваа венец ќе биде совршен акцент за вашиот камин или скали. Топлите бели светла ќе испуштаат топол сјај над вашиот празничен декор. Вештачки бобинки, борови гранчиња и борови шишарки обезбедуваат допир на природата. Батеријата работи значи дека може да се стави насекаде. Карактеристики на производот : Боја : топли бели светилки / јасна жица. Холи бобинки, борови гранчиња и борови шишарки. Број на светилки на стринг : 20. Големина на сијалицата : микро самовила. Растојание помеѓу секоја сијалица : 4". 12 " јасно олово кабел. Дополнителни Карактеристики На Производот : ЛЕД светлата користат 90% помалку енергија . Сијалицата останете ладни на допир. Потребни се 3 " ааа " батерии - не се вклучени. Практично вклучување/исклучување на батеријата. Јамка на крајот за виси. Не-заменливи светилки. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 5.5"H x 6.5' x 3 " D. Материјал (И) : пвц/пластика/пена/Жица борова игла; бери и борови конус батерија управувана венец. Осветлени со 20 топли бели самовила светла. ЛЕД светлата остануваат ладни на допир и трошат помалку енергија. Потребни се 3a батерии; не се вклучени. Се препорачува само за внатрешна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бебешки Чорапи Парови Деца Божиќни Чорапи Чорапи Од Цртани Кукли Чорапи Што Не Се Лизгаат Подни Чорапи Со Еднобојна Средна Цевка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебешки Чорапи Парови Деца Божиќни Чорапи Чорапи Од Цртани Кукли Чорапи Што Не Се Лизгаат Подни Чорапи Со Еднобојна Средна Цевка

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 3.00
Уникатен Разбој Асиси Август Тепих Светло Сино Тен 2' 7 12' 2 Тркач Цветни Боемски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатен Разбој Асиси Август Тепих Светло Сино Тен 2' 7 12' 2 Тркач Цветни Боемски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Потресениот изглед на килимите Во Колекцијата Август ќе донесе воздух на софистицираност во вашиот дом

DEN 1.67
Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

DEN 134.24
Вебер Чикаго Стек Зачини, Кошер, 2. ОЗ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вебер Чикаго Стек Зачини, Кошер, 2. ОЗ

Вебер Чикаго Зачинот За Стек е класична мешавина во стилот на стекхаус идеална за совршено надополнува�

DEN 66.88
Фабиурт Дуксери За Жени Жени Лежерни И Удобни Разноврсни Букви Печатени Тркалезни Вратот Со Долги Ракави Дуксер, Црвено
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фабиурт Дуксери За Жени Жени Лежерни И Удобни Разноврсни Букви Печатени Тркалезни Вратот Со Долги Ракави Дуксер, Црвено

Фабиурт Дуксери За Жени Жени Обични И Удобни Разноврсни Букви Печатени Тркалезни Вратот Со Долги Ракав�

DEN 263.84
Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник

ЗИКАНЦН Површина Килими Врата ВрататаМатематички Симболи Крпа Нелизга Кат Мат Килим За Дневна Соба Куј

DEN 0.67