• Свеж
Попуст Жените Паѓаат Мода Кардиган Долги Ракави Копче Надолу Трикотажа Еднобојна Обична Скокачка Пуловер Џемпери За Жени Беж Л

Попуст Жените Паѓаат Мода Кардиган Долги Ракави Копче Надолу Трикотажа Еднобојна Обична Скокачка Пуловер Џемпери За Жени Беж

Buyers rating:
DEN 155.04

Од стоката

4, ве Молиме дозволете 1-2см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) 5, Нега на Облека : Се Препорачува Миење Раце, Не Избелувајте, Исушете Рамно во Сенка. Ви посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМО. Мекиот материјал и погоден за секоја пригода.Дознајте повеќе ЗА Облеката ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Време на одмор момчиња Божиќна памучна тесна вклопена кошула со долги ракави и панталони сет, 2 парчиња, големини 4-10
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Време на одмор момчиња Божиќна памучна тесна вклопена кошула со долги ракави и панталони сет, 2 парчиња, големини 4-10

Колку е забавно и празнично! Овој празник време со 2 парчиња пижами за момчиња е пријатна додаток на него

DEN 527.84