• Свеж
Војна На Ѕвездите Црната Серија Stormtrooper Jedha Патрола Акција Слика

Војна На Ѕвездите Црната Серија Stormtrooper Jedha Патрола Акција Слика

Buyers rating:
DEN 190.08

Од стоката

Империјата ја зазема Џеда со Напаѓачи, кои се елитни шокантни трупи лојални на Империјата. Битката меѓу Царските сили и расфрланите Бунтовници продолжува на улиците. Децата и колекционерите можат да ги замислат најголемите битки и мисии во Сагата Војна На Ѕвездите Со фигури Од Војна На Ѕвездите Црната Серија! Со исклучителни карактеристики и декорација, оваа серија го отелотворува квалитетот и реализмот што го сакаат приврзаниците На Војна на Ѕвездите. Војна На ѕвездите Црната Серија вклучува фигури, возила и предмети за играње улоги од 50-годишното наследство На Галаксијата Војна На Ѕвездите, вклучувајќи стрипови, филмови и анимирани серии. (Дополнителни производи секој продаваат одделно . Предмет на достапност.). Црната серија од 6 инчи е детална за да изгледа како патролниот лик На Стормтрупер Џеда Од Нечесниот : Приказна За Војна На Ѕвездите, со премиум детали и повеќе точки на артикулација. Војна на ѕвездите производите ги произведува хасбро под лиценца Од Лукасфилм Дооел.Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Вклучува : Слика и 1 додаток. Слика скала : 6 инчи. Возраст 4 и предупредување : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Администрација-Lucasfilm Ltd.● 2021 хасбро. Сите Права Се Задржани. ПАТРОЛА НА СТОРМТРУПЕР ЏЕДА : Империјата ја зазема Џеда со Напаѓачи, кои се елитни шокантни трупи лојални на Империјата. Битката меѓу Царските сили и расфрланите Бунтовници продолжува на улиците. НЕПРИЈАТЕЛСКИ ЕДЕН : ПРИКАЗНА ЗА ВОЈНА НА ЅВЕЗДИТЕ : Обожавателите И колекционерите можат да замислат сцени од Галаксијата Војна На Ѕвездите со оваа премиум Играчка За Патрола На Стормтрупер Џеда, инспирирана од Непријателската : филм За Приказна За Војна на Ѕвездите. ДОДАТОК ИНСПИРИРАН ОД ЛИКОВИ БАЗИРАН НА ФИЛМ : Оваа војна На Ѕвездите акционата фигура Од Црната Серија доаѓа со 1 додаток инспириран од забава што прави одличен додаток на секоја колекција Војна на Ѕвездите. ПОБАРАЈТЕ ДРУГИ ФИГУРИ ОД ГАЛАКСИЈА ДАЛЕКУ, ДАЛЕКУ : побарајте Војна на Ѕвездите инспирирани од филмот И забавата бројките На Црната Серија за да изградите галаксија Војна На Ѕвездите (секоја продадена одделно. Предмет на достапност). ПРЕМИУМ АРТИКУЛАЦИЈА и ДЕТАЛИ : фановите И колекционерите На "Војна На Ѕвездите" можат да ја прикажат оваа целосно артикулирана фигура со позиционирана глава, раце и нозе, како и премиум деко, во нивната акциона фигура и колекција на возила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колиша Новороденчиња Чевли Гумени Меки Единствени Рамни Сандали Летни Сандали Свадба Симпатична Фустан Станови Првиот Вокер
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Колиша Новороденчиња Чевли Гумени Меки Единствени Рамни Сандали Летни Сандали Свадба Симпатична Фустан Станови Првиот Вокер

Опис : Пол : Бебе Девојки, Новороденче, Новороденче Стил : Бебе Девојки Сандали, Рамни Сандали, Креветчето

DEN 2.33
Авамо Мажи Летни Врвови Контрола На Стомакот Мускулна Кошула Резервоар Без Ракави Машки Удобен Маички Фитнес Елек Црвен XL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Авамо Мажи Летни Врвови Контрола На Стомакот Мускулна Кошула Резервоар Без Ракави Машки Удобен Маички Фитнес Елек Црвен XL

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Црвена, Сина, Виолетова, Црна, Бела, Сива (По Изб�

DEN 2.33
- Машка Маица Краток Ракав-Монтана
 • Свеж
Оценка на купувачите:

- Машка Маица Краток Ракав-Монтана

НИБМашка Маица Краток РакавМаица Со Кратки Ракави Монтанаменс 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100%

DEN 1.67
Британците Направија 18к Бело Злато Природна Изјава На Жените Перидот опции за големина на Прстен-Големина 9,25
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Британците Направија 18к Бело Злато Природна Изјава На Жените Перидот опции за големина на Прстен-Големина 9,25

Трилогија прстен во модерен стил со едноставни, но убави геометриски детали Централниот камен е прибли�

DEN 319.84
14к Свети Антониј Верски Приврзок
 • Свеж
Оценка на купувачите:

14к Свети Антониј Верски Приврзок

Ова е прекрасен 14к Верски Приврзок Свети Антониј Сите Наши 14к Верски Приврзок Свети Антониј се рачно из�

DEN 1039.52
АЛАТКИ ГРУПА Доо Т 5 16 Сина Алатка Клевис
 • Свеж
Оценка на купувачите:

АЛАТКИ ГРУПА Доо Т 5 16 Сина Алатка Клевис

5 / 16", Супер Сина Алатка Клевис, Фалсификувана, Термичка Обработка, Завршна Обработка На Сино Палто Во Пр�

DEN 213.12
Стојат папагали Дрвени Цврсти Преносни Внатрешни Папагали За Маса Костуми Гранки На Дрвја Слободно стојат За Папагали За Миленичиња
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Стојат папагали Дрвени Цврсти Преносни Внатрешни Папагали За Маса Костуми Гранки На Дрвја Слободно стојат За Папагали За Миленичиња

Папагал Стојат Дрвени Цврсти Преносни Затворен Маса Папагал Седалата Дрвени Гранки Слободно стои За Ми

DEN 160.00
2. Кт Брилијантен Круша Сече Синтетички Бел Сафир 14к Розово Злато Ореол Пасијанс со Акценти прстен големина 4.25
 • Свеж
Оценка на купувачите:

2. Кт Брилијантен Круша Сече Синтетички Бел Сафир 14к Розово Злато Ореол Пасијанс со Акценти прстен големина 4.25

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 9775.68
Женски Елек Камис Камизола Моден Резервоар Блузи Елек Без Ракави Плажа Лабава Камизола Секојдневна Празнична Улична Облека
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Елек Камис Камизола Моден Резервоар Блузи Елек Без Ракави Плажа Лабава Камизола Секојдневна Празнична Улична Облека

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см / 37.01" Должина : 57см / 22.44" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА �

DEN 2.00
Ајомет Женски Клин Сандали Дебели Единствени Сандали За Жени Мека Кожа Затворени Пети Гроздобер Анти Лизгање Сандали Дебел Единствен,
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ајомет Женски Клин Сандали Дебели Единствени Сандали За Жени Мека Кожа Затворени Пети Гроздобер Анти Лизгање Сандали Дебел Единствен,

Женски Клин Сандали Дебели Единствени Сандали За Жени Мека Кожа Затворени Пети Гроздобер Анти Лизгање �

DEN 271.84
Бефин Ухф Слушалки Безжичен Микрофон Професионален Безжичен Микрофон Сет Приемник За Звучник Глас За Настава Обука Туристички
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Бефин Ухф Слушалки Безжичен Микрофон Професионален Безжичен Микрофон Сет Приемник За Звучник Глас За Настава Обука Туристички

Карактеристики : Микрофонот за безжични слушалки прифаќа UHF опсег за да сигнализира пречки во секое вре

DEN 3.33