• Свеж
Дијамант-акцент розов родиум-позлатен сребрен вкрстен прстен

Дијамант-акцент розов родиум-позлатен сребрен вкрстен прстен

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Додадете гламур на вашиот изглед со овој миабела дијамантски вкрстено прстен. Составен од стилски двонасочен сплит опсег, овој прстен има елегантна крива од 21 тркалезна, дијаманти поставени од прсти (H-I, I3) и е направен во розово стерлинг сребро. Овој пенлив моден прстен со дијамантски акценти направи прекрасен додаток на секоја колекција на накит.Миабела накит : Со повеќе од 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да означите посебна пригода со нешто што искри. Harmony Miabella & Mdash во накит. Сите набавки на Миабела доаѓаат со крпа за полирање на накит. Мијабела дијамант-акцент розово розови родиум, издлабени сребрени вкрстени прстени : Изработено во сребро. 0,06 КТ. Т.В. дијаманти. Пинк родиум позлата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Висок Сребрен Метал Внатрешен-Надворешен Барстол Со Вертикална Летва Назад
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Висок Сребрен Метал Внатрешен-Надворешен Барстол Со Вертикална Летва Назад

Поканете ги семејството и пријателите да се дружат во вашиот домашен бар или околу вашиот кујнски остро

DEN 2360.00
Хидраулично Црево На Спојката дорман Х За Специфични Модели На Понтијак Тојота одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003 -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хидраулично Црево На Спојката дорман Х За Специфични Модели На Понтијак Тојота одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003 -

Спукано или испукано хидраулично црево? Ова црево за замена е прецизно дизајнирано за да одговара на ор�

DEN 3036.16
Паметен Часовник Скоијал Медиуми И Известувања За Повици И Пораки Спорт Крвен Притисок Кислород Отчукувањата На Срцето Фитнес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Паметен Часовник Скоијал Медиуми И Известувања За Повици И Пораки Спорт Крвен Притисок Кислород Отчукувањата На Срцето Фитнес

Функција : екран во Боја (0.96инчен IPS екран во боја) отчукувањата на Срцето откривање на Крвниот притисок �

DEN 799.84
Дорман 955-Огледало На Страничната Врата На Возачот за Специфични Модели одговара изберете: 2002 - ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР, 2002-ГМЦ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман 955-Огледало На Страничната Врата На Возачот за Специфични Модели одговара изберете: 2002 - ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР, 2002-ГМЦ

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

DEN 772.48
Малтагебух За Возрасни: Стрес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Малтагебух За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажб

DEN 284.80