• Свеж
5-брзински вентилатор на ветерната крива на Ласко со јонизатор и далечински управувач, T42915, црна, 13

5-брзински вентилатор на ветерната крива на Ласко со јонизатор и далечински управувач, T42915, црна, 13

Buyers rating:
DEN 989.92

Од стоката

Овој 5-брзински вентилатор на кривата на ветер со јонизатор е дизајниран со високо достигнување кула за максимална испорака на свеж воздух. Прекрасно дизајниран со софистициран профил на ветерници, овој заштеда на вселената ќе донесе удобност за ладење на кој било простор во домот. Одликувајќи се со 5 тивки брзини и широко распространета осцилација, овој електричен вентилатор ви овозможува вистински да го прилагодите протокот на воздух во вашиот простор. Поставете ја функцијата за автоматско тајмер за да го изврши вашиот вентилатор за одреден временски период, од 30 минути до 8 часа, а потоа исклучете го автоматски. Опцијата за јонизатор на свеж воздух додава милиони негативни јони на воздухот, создавајќи свеж воздух чувство како одличното на отворено. Плус, удобен, мултифункционален далечински управувач сето тоа-моќта, осцилацијата, брзината на вентилаторот, тајмерот и јонизацијата, за да можете да се опуштите и да уживате во ветрето. Доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Дизајн на вентилатор со високи, 42 "кула за максимална испорака на воздух. Опција за јонизатор на свеж воздух создаде свеж воздух чувство во затворено. Едноставни електронски контроли. 5 Брзини за освежување. Функција далечински управувач со локација за складирање на табла. Вградена, лесна рачка за носење за зафат за преносливост. Карактеристики Доверливи, Технологија за безбедност на осигурувачи-софистициран профил на кривата на ветерот Lasko. Софистициран профил на кривата на ветер добро се вклопува во кој било декор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33