• Свеж
Тешка мешавина на Гилдан Кид целосна кошула со аспиратор

Тешка мешавина на Гилдан Кид целосна кошула со аспиратор

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Оваа џилдан деца со целосна кошула со качулка ќе го задржи вашето малечко убаво и удобно. Се одликува со мешавина од памук и полиестер за мекост и топлина. Оваа џемпер има прицврстен аспиратор, целосно затворање на патент и странични џебови! Вашето дете може да го носи ова качулка во текот на целата година за време на студените или студените денови! Достапно во разновидни бои. Gilddan Kids Cull Zip Hood Sweatshirt : 100% полиестер. Гилдан. Машинско миење ладно. Копчиња за џемпери. Прикачен худи. Долги ракави. Целосно затворање на патент. 2 странични џебови. Достапно во разновидни бои?.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Убав стил е тука од Гаранималс за вашето бебе или момче за дете, почнувајќи од овие ткаени шорцеви...

DEN 1.67
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задов

DEN 2.33