• Свеж
Рејчел Реј Нерѓосувачки Челик Мулти-Ренде Со Силиконски Рачки, Морски Сини

Рејчел Реј Нерѓосувачки Челик Мулти-Ренде Со Силиконски Рачки, Морски Сини

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Решетки и кора од лимон со леснотија со овој удобен и стилски мулти-ренде од нерѓосувачки челик Од Рејчел реј. Иновативен дизајн ви овозможува погодно да го поставите рендето на врвот на чиниите за собирање груби или ситно рендани сирења или кора од цитрус. Шарените силиконски рачки се совршени за силно држење, а рендето е безбедна машина за миење садови со врвна решетка за лесно чистење. Рејчел Реј Мулти-Ренде Од Нерѓосувачки Челик Со Силиконски Рачки, Морско Сино : ИЗГРАДЕНО ДА ТРАЕ : долготраен ренде од нерѓосувачки челик во направено за да ве одржува рендање и кора од лимон во годините што доаѓаат. Исплакнете и ОДЕТЕ : Рејчел Реј Мулти-Ренде е идеален како ренде за сирење или ренде за зеленчук и е безбедна машина за миење садови со врвна решетка за лесно чистење. ФИНА и ГРУБА РЕШЕТКА : овој мулти-ренде содржи фини и груби решетки за фино рендање пармезан или груба решетка моцарела или кора од лимони. ЗЕМЕТЕ ЗАФАТ : Шарените силиконски рачки обезбедуваат многу зафат за удобност и контрола додека рендате сирење или кора од цитрус. ГАРАНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Одблесокот Хеланки Повик Фантастични Повик Мода Секси Еднобојни Минималистички Широк Нога Панталони Бела 3XL САД: 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Одблесокот Хеланки Повик Фантастични Повик Мода Секси Еднобојни Минималистички Широк Нога Панталони Бела 3XL САД: 14

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76cm / 29 Совршено вклопување : нема да се чувствув�

DEN 1.33
Јнт Номе IIIA Тим Јакна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јнт Номе IIIA Тим Јакна

Школка : отпорен На Пламен, 6 мл., Nomex® IIIA (93% Nomex® Arмид / 5% Kevlar® ®мид / 2% Други Влакна) Поставата : 100% Мета sмид

DEN 479.84
Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Топли Влечки, Домашни Че

DEN 271.84
Возидаоза Товарни Шорцеви За Мажи Шорцеви Мажи Машки Директно Цврст Товар Панталони Еластична Половината Патент Мува Џеб Шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Возидаоза Товарни Шорцеви За Мажи Шорцеви Мажи Машки Директно Цврст Товар Панталони Еластична Половината Патент Мува Џеб Шорцеви

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.33
Шик Насловна Авис Отоманската Памучна Волна Тапациран Шарени Дизајн Со Раб Ресни Круг Пуф, Модерна Преодна, Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шик Насловна Авис Отоманската Памучна Волна Тапациран Шарени Дизајн Со Раб Ресни Круг Пуф, Модерна Преодна, Сина

Авис круг пуф Отоманската двојки како екстра седење и функционален декор за речиси секоја средина Прек�

DEN 1.67