• Свеж
Астеригос: Проклетство На Ѕвездите Делукс Издание, Плејстејшн 5

Астеригос: Проклетство На Ѕвездите Делукс Издание, Плејстејшн 5

Buyers rating:
DEN 309.92

Од стоката

Тргнете на патување полно со опасност ВО оваа акција РПГ, инспирирано од грчките и Римските Митологии. Добредојдовте Во Афес-град-држава полна со магија и чудо инспирирани од антички Рим и класични грчки дизајни. Од улиците на чаршијата покриени со магла до мрачните канализации, енигматичните шуми во предградието на градот до длабоките бездни полни со блескави кристали, пејзажите На Афите се полни со убавина и опасности. Изберете од различни опсег и навалица оружје во движење и комбинирајте ги како што сакате! Системот за таленти ви овозможува да го изберете и проширите вашиот борбен стил со избирање на две од шест сосема различни оружја : меч и штит, двојни сечила, копје, чекан, персонал или дури и магични нараквици. Опремување на магичен персонал за да ги избрише вашите непријатели од далечина или да се префрли на гигантски битка чекан за да ги притисне во блиска борба. Иако Афес може да ви го одвлече вниманието со својот неверојатен поглед, овој град не е за оние со слабо срце. Борете се низ 60 различни чудовишта и наидете на 22 уникатни шефови – секој со своја уникатна борбена механика. Секој избор и секоја одлука што ќе ја донесете е важна. Вашето патување Во Афес ќе ве наведе да ја откриете вистината зад проклетството на градот, дозволувајќи ви да ја составите неговата историја преку разговори, откриени документи и кинематика, како и дневникот на хилда, кој таа ќе го ажурира со скици и набљудувања. Светот На Астеригос е полн со тајни и нераскажани приказни. Најдете над 100 колекционерски предмети, завршете бројни странични потраги и изградете го вашето наследство во Новата игра+ режим! Истражете го големиот град Афес Комбинирајте го оружјето Во движење Пораз 22 шефови за време на Вашето патување одлуките што ги Донесувате влијаат на приказната. Истражете го големиот град Афес Комбинирајте го оружјето Во движење Пораз 22 шефови за време на Вашето патување одлуките што ги Донесувате влијаат на приказната. Истражете го големиот град Афес Комбинирајте го оружјето Во движење Пораз 22 шефови за време на Вашето патување одлуките што ги Донесувате влијаат на приказната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

DEN 134.24
Машка ебо -плоча за пливање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка ебо -плоча за пливање

Овие машка е табла за пливање на табли ќе направат одличен додаток на вашата летна гардероба...

DEN 2.33
Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Математички Симболи Површина Килими Вратарска Покривка За Лице Нелизгачки Подна Подлога Тепих За Дневна Соба Кујна Мијалник

ЗИКАНЦН Површина Килими Врата ВрататаМатематички Симболи Крпа Нелизга Кат Мат Килим За Дневна Соба Куј

DEN 0.67
Детска Игра Постер Печатење-Авишек Дас
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска Игра Постер Печатење-Авишек Дас

Детска Игра Постер ПечатењеAvishek Das (24 x 15) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или по�

DEN 271.20
Уникатен Разбој Асиси Август Тепих Светло Сино Тен 2' 7 12' 2 Тркач Цветни Боемски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатен Разбој Асиси Август Тепих Светло Сино Тен 2' 7 12' 2 Тркач Цветни Боемски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Потресениот изглед на килимите Во Колекцијата Август ќе донесе воздух на софистицираност во вашиот дом

DEN 1.67