• Свеж
2xbicicle Заден Менувач Макара Џокеј Тркало 12t За-SRAM XX1 XO1 X1 G 11Speed

2xbicicle Заден Менувач Макара Џокеј Тркало 12t За-SRAM XX1 XO1 X1 G 11Speed

Buyers rating:
DEN 12959.84

Од стоката

Опис : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Велосипед Заден Менувач Макара Џокеј Тркало 12t ЗА-SRAM XX1 XO1 X1 Gx Nx Apex, Ривал, Сила, ЦРВЕНА 11 Speed*Тесен широк Џокеј Тркала Спецификација : *Материјал : Пластика *Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите)*Тежина : Околу 26g *Модел : 12tpackage Вклучува : 2 х џокеј тркала : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ве молиме проверете ја големината, видот и обликот на сликата на производот пред да ја купите за да се осигурате дека производот е соодветен за вас. Ако сте збунети со стоката, можете да оставите порака за нас. 2xbicicle Заден Менувач Макара Џокеј Тркало 12t За-SRAM XX1/XO1/X1/GX 11 Speed.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Џерард, Франсоа Паскал Сајмон Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Купидон И Психа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џерард, Франсоа Паскал Сајмон Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Купидон И Психа

Франсоа Паскал Сајмон Џерард претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 24х32 Врамено со Уметничко Парче С

DEN 911.84
Maxi-Cosi Adorra Модуларен шетач, номад сино
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Maxi-Cosi Adorra Модуларен шетач, номад сино

Семејствата го сакаат шетачот МаксиКоси Адора! Има врвна удобност што сакате да го обезбедите вашето де

DEN 3024.00