• Свеж
Ле Дон Кожа Потресена Кожа Лаптоп Гласник ДС-1009

Ле Дон Кожа Потресена Кожа Лаптоп Гласник ДС-1009

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Рачно изработена со Целосно зрно колумбиска Кожа Вакета Оваа Торба За Лаптопи Ле Дон Е една од нашите најпродавани. Одлична потресена торба за гласници од кожа која е тенок стилизирана, но има многу простор за носење лаптоп, датотеки и многу повеќе. Ле Дон се ожени со убав стил и функционалност во оваа торба за лаптоп правејќи одлична кожна чанта за секого Карактеристики : * Вистинска Колумбиска Потресена Кожа * Рачно Изработена * Затворање Со Магнетна Размавта * Главен Оддел Со обложен лаптоп ракав * Безбеден Велкро Ремен За Лаптоп * Преден Оддел За Организатор На Патент Под Размавта За Паметен * Телефон, Пенкала И Визит-Картички * Заден Џеб За Лизгање * Две Страни лизгачки Џебови * прилагодлив ремен * димензии на ракавот на лаптопот : 14" х 10" х 3,5" * Димензии : 15" Х 12" Х 4,5" * Тежина : 2,8 Фунти Вистинска колумбиска потресена кожа. Рачно изработени. Магнетно Затворање На Размавта. Главен Оддел со поместен ракав за лаптоп. Безбеден Велкро Ремен за Лаптоп. Прилагодлив Ремен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Среќни И Светли Божиќни Дуксери За Жени Божиќен Графички Пуловер Секојдневна Празнична Блуза Есенски Маици Сива Л
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Среќни И Светли Божиќни Дуксери За Жени Божиќен Графички Пуловер Секојдневна Празнична Блуза Есенски Маици Сива Л

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се За�

DEN 335.84
Сандали Женски Женски Сандали Жени Дами Летна Модна Платформа Сандали Удобност Обични Чевли Со Голема Големина Жешка Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сандали Женски Женски Сандали Жени Дами Летна Модна Платформа Сандали Удобност Обични Чевли Со Голема Големина Жешка Розова

Женски Дами Летна Модна Платформа Сандали Удобност Големи Обични Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Ко�

DEN 1.33
Бекарнли 084-Абс Сензор За Брзина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бекарнли 084-Абс Сензор За Брзина

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 287.84
Империјал 1 10CT TDW Diamond 10K Rose Gold Band Band Band
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Империјал 1 10CT TDW Diamond 10K Rose Gold Band Band Band

Однесувајте се кон искрата на овие прекрасни кубански линк дијамантски прстени Изработено во злато од �

DEN 5599.84
Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ

66 " Должина : 77см / 30.87 " Должина : 75см / 29.46 "Ракав : 21см / 8.01 "Ракав : 18см / 7 XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Би

DEN 3.33
&Т iPhone Про 256gb Злато
  • Свеж
Оценка на купувачите:

&Т iPhone Про 256gb Злато

i Phone 12 Про 5 G за преземање огромни датотеки во движење и проследување НА HDR видео Прекрасно светла 6.1инче�

DEN 0.67