• Свеж
Бакстон Студио Кампања Француска Беж Ткаенина Тапациран Лесен Даб-Завршен Кревет Со Целосна Големина На Платформа

Бакстон Студио Кампања Француска Беж Ткаенина Тапациран Лесен Даб-Завршен Кревет Со Целосна Големина На Платформа

Buyers rating:
DEN 3703.20

Од стоката

Креветот На платформата Кампања со целосна големина сигурно ќе додаде допир на софистициран шарм и романса во вашиот дом. Дизајнот инспириран од франција е јасен за гледање во грациозните облини на креветот и нежните, пријатни бои. Кампањата содржи цврста, лесна дабова завршена дрвена рамка, со само навестување на бело перење за тој антички изглед. Тапацираната глава од беж ткаенина е обложена, со нежни кривини на тркалање на врвот. Лизгачката, врежана шема на дното на подножјето ја надополнува и ја отсликува прекрасната шема на главата. Нозете во Стилот на кабриолет На Кампањот го прават овој кревет лесен за координација со рустикален, фарма, земја, па дури и декор во класичен стил-давајќи ви широк спектар на опции за да ја разубавите вашата гостинска соба или спална соба. Кампањата е направена за употреба со еден душек. Направен Во Малезија, креветот бара склопување. Кревет на платформа во француски стил; тапацир од беж ткаенина; Лесен даб завршена цврста рамка од гумено дрво;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Занает-вкусен Предиво Жирафа Комплет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Занает-вкусен Предиво Жирафа Комплет

Овие се само "две" симпатични за зборови Не само што овие жирафи се симпатични, нивните долги елегантни в

DEN 2.00
Тамаготчи Гудетама-Бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тамаготчи Гудетама-Бело

Сега можете да ја одгледувате И негувате Гудетамата На Санрио (мрзливото јајце) во средина на тамаготчи.

DEN 1.67
Sulpell Industries плови со мене во форма на плажа графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sulpell Industries плови со мене во форма на плажа графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 639.68
Уникатен Разбој Кралски Лотос Тепих Теал Светло Сина 6 '1 Плоштад Апстрактен Современ Совршен За Трпезарија Дневна Соба Соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатен Разбој Кралски Лотос Тепих Теал Светло Сина 6 '1 Плоштад Апстрактен Современ Совршен За Трпезарија Дневна Соба Соба

Најдете го вашиот центар Комбинирајќи смирувачки пастели со инспирирани и современи геометриски обрас

DEN 1185.28