• Свеж
Четка За Аквариум, Четка за Чистење Аквариум, Абс Пластика, За Продавница За Аквариумски Миленичиња

Четка За Аквариум, Четка за Чистење Аквариум, Абс Пластика, За Продавница За Аквариумски Миленичиња

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Четка За Аквариум, Четка за Чистење АКВАРИУМ, Абс Пластика, 16,5 х 18,1 инчи за Продавници За Аквариумски Миленичиња Спецификација : Карактеристики : абс пластичниот материјал е лесен и удобен. Рибна мрежа, лопата, клип за мијалник, четка четири-во-едно моќен, ефект на чистење, што го прави одржувањето на аквариумот што е можно поедноставно. Практично склопување, лесно за расклопување, без никакви алатки. Ефикасно отстранете ги валканите работи од дното на вашиот аквариум. Лесна за употреба почиста пумпа за аквариум. Го одржува аквариумот чист, и дава на вашата риба убава животна средина. Спецификација : Материјал : Абс Пластика Големина На Производот : 42-46см / 16.5 х 18.1 Инчен Пакет Листа : 1 х Клип 1 х Лопата 1 х нето 1 х Четка 1 х Цевка 1 х Рачка абс пластичниот материјал е лесен и удобен. Рибна мрежа, лопата, клип за мијалник, четка четири-во-едно моќен, ефект на чистење, што го прави одржувањето на аквариумот што е можно поедноставно. Практично склопување, лесно за расклопување, без никакви алатки. Лесна за употреба почиста пумпа за аквариум. Ефикасно отстранете ги валканите работи од дното на вашиот аквариум.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хартија Про Круг Плочи 3 4
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хартија Про Круг Плочи 3 4

Добијте импресивна јачина на обликуваните влакна по економична цена Екстра крути садови за вечера подд

DEN 2.67
Каролини Богатства ББ4178ГФ Среќна Новогодишна Елка Минијатурен Шанузер Бело Знаме Градина Големина Мала, разнобојна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каролини Богатства ББ4178ГФ Среќна Новогодишна Елка Минијатурен Шанузер Бело Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Каролини Богатства BB4178 GF Среќен Елка Минијатурни Шанузер Бело Знаме Градина Големина Мали, разнобојни �

DEN 239.84
Ступел Индустрии Бела Кабина Архитектура Тревни Крајбрежни Плажа Пејзаж Платно Ѕид Уметност, 48, Дизајн Од Барт Е. Лизгање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ступел Индустрии Бела Кабина Архитектура Тревни Крајбрежни Плажа Пејзаж Платно Ѕид Уметност, 48, Дизајн Од Барт Е. Лизгање

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

DEN 0.33
Сива Решетка Тафтувана Мат 17.75 х
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сива Решетка Тафтувана Мат 17.75 х

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 279.84
Патрола, Вистински Метал Маршал Колекционерски Умре-Фрлија Возило, Моќ Серија 1: Скала, Деца Играчки за Возрасти и нагоре
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Патрола, Вистински Метал Маршал Колекционерски Умре-Фрлија Возило, Моќ Серија 1: Скала, Деца Играчки за Возрасти и нагоре

Трка до спасување побрзо од кога било досега Со Шепа Патрола Вистински Метални возила! Овие метални воз�

DEN 463.84