• Свеж
Прикриена Кутија За Складирање На Кревети За Камиони Со Камиони

Прикриена Кутија За Складирање На Кревети За Камиони Со Камиони

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Ви треба место за чување на сите ваши алатки, додатоци за приколки, кабли за скокачи или спортски производи? Компатибилен со буквално сите капаци за кревети за камиони, Прикриената Кутија за Нишање е едноставна за инсталирање и лесно достапна што го прави крајното решение за складирање товар. Кутијата За Нишање е единствената кутија за нишање, отстранлива и пренослива алатка за камиони на пазарот. Неговиот систем за брава со брзо ослободување му овозможува На Замавнувачот да се заниша скоро 180 часа кон задната врата и да се сврти назад во положба за заклучување над тркалото за максимален пристап до креветот. Изграден со истиот издржлив материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ како прикриени капаци за кревети за камиони, Кутијата за Нишање е цврста, но сепак лесна и може да собере до 75 килограми. на товар. Куќиштето за Нишање има и отстранлив сад за лизгачки алат внатре и има држачи за чаши на горниот дел од капакот, што го прави совршен додаток за сезоната на задно вртење! Кутијата за Нишање се поставува на страната на креветот на камионот за неколку минути со шест завртки за самопреслушување и лесно може да се отстрани за целосен пристап до креветот. Капакот На Замавнувачот Е заклучен со клуч за да ги чува вашите работи безбедни. Оваа кутија со алатки има и периметарска заптивка за влага за да помогне содржината да биде сува и заштитена од елементите. Дополнително, Замавнувачот е пренослив, така што ќе го однесете каде и да одите. Swing Case на Under Cover ' Uaes е поддржан од 1-годишна гаранција и од нашиот тим за поддршка на клиенти. Замавнете, работете или играјте! Одговара 2002-2018, 2019-20 Класичен Доџ Рам 1500, 2003-20 2500/3500, Патник. КАМИОН КРЕВЕТ ПОКРИТИЕ КОМПАТИБИЛЕН. Прикриената Кутија за Нишање одржува растојание од 3 инчи од креветот на камионот и работи со буквално сите капаци на тоне : меки, тврди, преклопни и тркалачки. КРАЈНА ПРИСТАПНОСТ. Оваа кутија со алатки се ниша скоро 180 часот кон вас за лесен пристап од задната врата и се враќа назад во положба за заклучување над тркалото за максимален пристап до креветот. БЕЗБЕДНО РЕШЕНИЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ. Замавнувачот има капак што може да се заклучи со клуч и може да собере до 75 килограми. на товар. Се одликува со организациски послужавник, како и заптивка за влага за да помогне содржината да биде сува и заштитена од елементите. БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА. Оваа кутија со алатки е едноставна за инсталирање, не бара посебни алатки. Swing Case е поддржан од 1-годишна гаранција и од тимот за поддршка на клиенти со седиште Во Тајност, што го прави крајното решение за складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Клиренс Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клиренс Фустан

Женско Мајчинство Висок Струк Лабав Замав Со Тркалезен Врат Бременост Секојдневен Миди Фустан Со Џеб в�

DEN 574.08
Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Исклучителна Карирана Печатење Едноделна Прашка Дневен Цртан Филм Мало Бебе Девојче Комбинезон Ромпери Црвено

ДАЕТИРОС Свиленкаст Кариран Комбинезон Цртан Филм Едноделна Прашка Дневно Мало Бебе Девојче Ромпери Р�

DEN 256.00
Детска Игра Постер Печатење-Авишек Дас
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска Игра Постер Печатење-Авишек Дас

Детска Игра Постер ПечатењеAvishek Das (24 x 15) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или по�

DEN 271.20