• Свеж
Пионерска жена сапун што дистрибуира четка за чинија, дизајн на слатка роза

Пионерска жена сапун што дистрибуира четка за чинија, дизајн на слатка роза

Buyers rating:
DEN 222.24

Од стоката

Четка за сапун од сапун од пионер - слатка роза пионерската жена сапун -диспензивна чинија четка е совршен придружник за мијалник. Едноставен притисок на копчето ослободува совршена количина на сапун за работата што е на располагање. Најлонските влакна се безбедни за употреба на сите површини, но сепак доволно тешки за чистење на најстариот тврдоглава, печена хаос. Резервоарот за сапун без ливче има дарежлива количина сапун за садови и е едноставна за полнење. Рачката е обликувана за удобност, украсена во едно од моите омилени приклучоци за собирање - слатка роза. Оваа четка е навистина „корисна колку што е прекрасна“ - Ree Dispenses Soap со едноставно притискање на копче. Издржливите најлонски влакна се безбедни на нелепливи површини. Резервоарот без ливче е лесен за полнење. Прекрасна цветна рачка. Само миење на рацете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Менс фармерки тенок чизми исечен 38
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс фармерки тенок чизми исечен 38

Buffalo David Bitton Машкиот крал Слим Boot Fit Jean : Cut Cut Fitcotton, Polyester, Spandexmachine Shape Toal или Sher Clean Овие тенок фармерки за би

DEN 3.33