• Свеж
Женски Краток Ракав Копче Вратот Цвет Печатени Плисирани Маица Врвот Повик Цветни Одговара Кошули Маица Блуза

Женски Краток Ракав Копче Вратот Цвет Печатени Плисирани Маица Врвот Повик Цветни Одговара Кошули Маица Блуза

Buyers rating:
DEN 207.84

Од стоката

Големина : S Биста : 92cm/36.22" ракав : 17cm/6.69" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 71cm/27.95" Големина : L Биста : 100cm/39.37" ракав : 18cm/7.09" Должина : 72cm/28.35" големина : xl биста : 104cm/40.94" ракав : 18cm/7.09" должина : 73cm/28.74" големина : xxl биста : 108cm/42.52" ракав : 19cm/7.48" должина : 74cm/29.13" женски краток ракав Копче вратот печатени плисирани маица Врвот повик цветни фит Кошули Маичка блузакарактеристики : многу е погоден За Секојдневно Носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа,одмор или улица, улична Облека, Забава и секојдневен живот итн.Блуза За Жени Врвови Со Долги ракави, Секојдневни, Спортски, паѓаат и изгледаат одлично со фармерки или хеланки, погодни за сите прилики,секојдневно секојдневно,работно,патување итн.Мека ткаенина, Висока еластичност, Лесна и дише, Тенка и елегантна Горниот дел од вратот на екипажот има странични поделби на половината, пространа и модерна класика погодна за повеќето дами.Внимание, ве молам !!! бидејќи занаетот за сечење, позицијата на моделот на облека ќе биде случајна !!!Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење.Пол : Женска Јака : дезени на екипажот : Печатен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА top Size Bust Sleeve Length S92cm/36.22"17cm/6.69"70cm/27.56"M96cm/37.80"17cm/6.69"71cm/27.95"L100cm/39.37"18cm/7.09"72cm/28.35"XL104cm/40.94"18cm/7.09"73cm/28.74"XXL108cm/42.52"19cm/7.48"74cm/29.13"Size : SBust : 92cm/36.22"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 96cm/37.80"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 71cm/27.95"Size : LBust : 100cm/39.37"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 104cm/40.94"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 73cm/28.74"Size : XXLBust : 108cm/42.52"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 74cm/29.13" овој производ има доволно инвентар и се испраќа навреме. Испорачано со висококвалитетна логистика, со загарантирано време на испорака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Млкидк Бели Ленени Врвови За Жени Обични Врвови Со Цврст Ракав Со Цврст Врат Лабави Удобни Памучни Ленени Врвови Блуза Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Млкидк Бели Ленени Врвови За Жени Обични Врвови Со Цврст Ракав Со Цврст Врат Лабави Удобни Памучни Ленени Врвови Блуза Маица

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Рамо : 68,5 см / 26,97" Ракав : 15см / 5,91" Должина : 71см / 27,95"Големина : М Биста : 106см / 41,

DEN 271.84
Глонме Дами Против Вратот Боемска Туника Блуза Лабава Работна Маица Шуплива Дневна Облека Летни Врвови Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глонме Дами Против Вратот Боемска Туника Блуза Лабава Работна Маица Шуплива Дневна Облека Летни Врвови Маица

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Леопард Печатени Врвови, Женска Секојдн�

DEN 431.84
Жените Лето V Вратот Маица Блузи Повик Трендовски Лабава Одговара Туника Маици Дами Краток Ракав Удобни Блузи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Лето V Вратот Маица Блузи Повик Трендовски Лабава Одговара Туника Маици Дами Краток Ракав Удобни Блузи

Материјал Од Ткаенина 95% Вискоза 5% Спандекс Удобна, мека и еластична ткаенина Карактеристики V вратот мо

DEN 431.84
Нова Летна Женска Облека Женски Врвови Модна Жена Лето В-Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нова Летна Женска Облека Женски Врвови Модна Жена Лето В-Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи

Модна Жена Лето ВВратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи информации За Прои�

DEN 2.33
Предна прошетка Ноќта На Вештерките Дуксери За Жени Дами Лабава Маица За Вратот На Екипажот Fall Зима Обични Широки Блузи Пуловер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Предна прошетка Ноќта На Вештерките Дуксери За Жени Дами Лабава Маица За Вратот На Екипажот Fall Зима Обични Широки Блузи Пуловер

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Џемпер Обична Блуза Блузи Тип На Пуловерпетер Тип : �

DEN 2.33
Женски Обични Врвови Квадратни Вратот Кратки Ракави Удобни Маици Блуза Скриј Стомак Лабава Цврсти Летни Врвови За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Обични Врвови Квадратни Вратот Кратки Ракави Удобни Маици Блуза Скриј Стомак Лабава Цврсти Летни Врвови За Жени

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01 "Ракав : 24.5 �

DEN 2.33
Dtydtpe Графички Маици За Жени, Жени Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Вратот Врвови Работна Униформа Блуза Кошула Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dtydtpe Графички Маици За Жени, Жени Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Вратот Врвови Работна Униформа Блуза Кошула Жени

Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / САД.Преференцијалната цена и �

DEN 1.00
Предна прошетка Дами Маица Со Долги Ракави Маица Екипажот Вратот Маица Одмор Основни Врвови Еднобојна Туника Блуза Жолта 5XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Предна прошетка Дами Маица Со Долги Ракави Маица Екипажот Вратот Маица Одмор Основни Врвови Еднобојна Туника Блуза Жолта 5XL

Опис : Пол : Жени Жена,Дами Дама,Женски Стил : Женски Кошула Со Долги Ракави,Секојдневни Широки Обични Врв

DEN 0.67
Сунхилсгрејс Маици За Жени Шупливи Долги Ракави В-Вратот Пулп Чипка Обична Лабава Кошула Маица Чипка Врвови Божиќна Маица Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сунхилсгрејс Маици За Жени Шупливи Долги Ракави В-Вратот Пулп Чипка Обична Лабава Кошула Маица Чипка Врвови Божиќна Маица Маица

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 335.84
Жените Мода Пролет И Лето Цвет Масло Сликарство Печатење V Вратот Краток Ракав Работна Облека Со Џебови Врвови М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Мода Пролет И Лето Цвет Масло Сликарство Печатење V Вратот Краток Ракав Работна Облека Со Џебови Врвови М

Жените Мода Пролет И Лето Цвет Масло Сликарство Печати V Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Вр

DEN 2.67