• Свеж
Електричен Брич за Мажи За бричење Влажен И Сув Безжичен со Скокачки Тример Водоотпорен

Електричен Брич за Мажи За бричење Влажен И Сув Безжичен со Скокачки Тример Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Флико Интелигентен Електричен Брич За Мажи. Удобно и Лесно Бричење - овој влажен и сув електричен брич е дизајниран да одговара на контурата на вашето лице, поблиску до кожата и поудобно кога користите, обезбедувајќи ви најнапреден брич!. Интелигентниот дисплеј покажува информации за полнење. Заменливите ножеви за самоострување ви даваат освежување и мазно искуство на кожата. Екстремен Систем За Бричење со автоматска технологија за мелење и сечила самоострување, што нема да ја повлече брадата или да ја оштети кожата, нејзината острина може да трае подолго од нормалните сечила. Исклучете го моторот со голема брзина-можете да уживате во секој момент на тивко бричење поради нискиот шум на оваа машина за бричење за мажи. Мазна и Блиска Машина за Бричење СО 3д Пловечки Глави. ФЛИКО бричот користи 3 глави за бричење и прецизни сечила за брзо и ефикасно бричење. Со пловечки глави во 4 насоки, 3Д ротациониот брич автоматски се прилагодува на контурите на лицето, вратот, па дури и НА jaw.At во исто време, фолијата со двојна патека ја зголемува контактната површина и може да расте повеќе бради истовремено. Паметен Систем за Бричење 2.0 Тоа Дава бледнее на Кожата 0 и Нема Болка. Паметниот систем за бричење бричи долги влакна и кратки стрништа. Стабилно работење и следење на статусот на моторот. Ви овозможува удобно со мазен процес на бричење. ИПХ7 Водоотпорен Влажен И Сув Електричен Брич. Изберете како претпочитате да се бричите. Целото тело на овие електрични жилети може да се пере, можете да изберете брзо суво бричење или поудобно влажно бричење со гел или пена. Отстранливата и перена глава ви овозможува лесно да ја исчистите директно под славината. Скокачки Тример и УСБ Брзо Полнење. Вграден скокачки прецизен тример, кој ви дава сигурно блиско бричење секој пат. Пријателски за кожата и лесно ги средува бакенбарите, мустаќите и секоја фризура на лицето. Електричниот брич има универзален напон од 110-240v исто така удобен USB е совршен за секојдневна употреба и патување. Заменливи Сечила За самоострување. Напредниот Брич За Флико може да ви овозможи да го промените сечилото за самоострување, да ви донесе искуство со чиста кожа и практичноста за менување на сечилото и да го зголеми работниот век. Идеален Подарок И Поинтимна услуга. Со модерен дизајн и класичен дизајн на бои, електричните машини за бричење FLYCO razors за мажи беа идеален подарок за семејството.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено да виси

DEN 239.84
Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,

ДАДЕНА ПРИВАТНОСТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : На Домашните Миленици им треба свое безбедно место каде што можат да ј

DEN 2.33
Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Одговара Фустанкарактеристик

DEN 548.00