• Свеж
Колекција на списанија Стерлинг Сребрен кубни цирконија прстен за ангажман

Колекција на списанија Стерлинг Сребрен кубни цирконија прстен за ангажман

Buyers rating:
DEN 832.00

Од стоката

Искра и сјај во овој прекрасен прстен за ангажман од колекцијата ournouree. Овој прстен е изработен од премиум сребро со бујна полирана завршница. Мулти-фацетирана сина кубна цирконија се наоѓа во кревет со блескави бели акценти на камени ЦЗ за да го заврши изгледот. ММ длабоко 36 песни-сет со тркалезна кубична цирконија ширина 2 mm x 2 mm долга x 1,5 mm Deepmetal : Sterling Silverfinish : Висока полишметална тежина : 5,3 грама за поставување Димензии : 12 mm широк x 12 mm долг x 7,6 mm Високи димензии : 2,5 mm Сите тежини и мерења на карати се приближни и може да варираат малку од наведените димензии. Код за третман CR (кубна цирконија) и Е (Танзанит). Погледнете го Водичот за третман за дополнителни информации. Кликнете овде за ринг -големината на рингот не може да се големи. Бои на скапоцен камен : Сина, бела. Форми на скапоцен камен : круг. Една кубна цирконија поставена со пронг-цирконија мери 6,5 мм ширина x 6,5 мм долга x 4,2 мм длабочина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Свежи жолти нектарини, ЛБ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Свежи жолти нектарини, ЛБ

Вкусете го неодоливиот вкус на овие свежи жолти нектарини Со црвена и жолта боја, овие сочни нектарини с

DEN 165.92
Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна

Оваа разноврсна завеса може да се користи за секоја просторија и ќе го комплиментира секој декор или мо�

DEN 1.00
Serenity кралица панел кревет богат мерлот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Serenity кралица панел кревет богат мерлот

Сет вклучува : еден (1) кревет rtransitional стил со разноврсен изглед кој ви овозможува да го креирате повлекув

DEN 1.00