• Свеж
Инвикта Специјалитет Женски Кварц Нерѓосувачки Челик Нараквица Часовник

Инвикта Специјалитет Женски Кварц Нерѓосувачки Челик Нараквица Часовник

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Елегантен. Едноставно. Практично. Специјалитетот Инвикта го краси вашиот зглоб со издржлива нараквица од нерѓосувачки челик и скромна футрола од 34 мм. Бирачот оди за тој класичен минималистички изглед, спортувајќи само комплет елегантни раце, маркери за бар-час и прозорец за датум. Престојот на распоред е убаво рационализиран! Лизгајте на вашиот нов часовник и завршете го вашиот професионален изглед! Гледајте Детали Тип На Движење : TMI PC32 A Кварцно Движење Земја На Потекло : Јапанказа Големина : 34mm. Дебелина На Куќиштето : 10,6 mm.Материјал На Куќиштето : Тип На Нерѓосувачки Челик : Тип На Некристал : Минералдијален Материјал : Тип На Метална Круна : Тип На Лента За Притискање : Материјал За Нараквица : Должина На Лента од нерѓосувачки Челик : 7,75 инчи.Ширина на опсегот : 18мм. Затворач На Бендот : Отпорен на Пеперутка : 5атм-50м-165фт Земја На Потекло : Јапонија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.00