• Свеж
MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за возење

MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

*** Боите може да се разликуваат *** Најдобриот продавач Mad D Gear Carve 100 скутер за удар на виткање доаѓа целосно собрани и подготвени за возење! Со над 1.000 среќни клиенти, скутерот за издлабени 100 деца се расплетува со својот лесен механизам за склопување на заклучувањето и вие сте надвор и се тркалате за само секунди! Откако ќе се заврши играта, скутерот се склопува за лесен транспорт или складирање под креветот. Скутерот „Carve 100 Kids Kick“ има тристепена рачка за прилагодување на висината за да одговараат на растечките деца и е идеална за возачи на возачи 3 години и нагоре! Со супер мазно брзо тркалање на 100мм тркала и лесна задна задна сопирачка за безбедност, издлабената 100 од MADD Gear обезбедува часови забава. Поддржано од индустријата за опрема MADD водечка гаранција на 3-годишниот производител и локална поддршка за продажба по продажба, знаете дека купувате квалитетен скутер. Карактеристики на производот : Прилагодлива лента за рачка-Вкупна висина на скутерот : 26-31,5 ". Акција за преклопување на лесно заклучување-Компактен и удобен. Тркала. Трајлив компјутер обоен финиш. Целосно собрани и подготвени за возење. За векови : 3 години +. Максимална тежина на корисникот : 143 фунти. / 65 кг. Мад опрема-над 20 години искуство во производство на висококвалитетни скутери кои се Наменето за денешните активни деца. Скутерот за деца со удар на 100 удари ќе обезбеди години на забава . Совршени за почетници - Скутерот за преклопување на „Рејт 100“ се препорачува за возачи 3 години и со рачка за прилагодување на висината и удобно занаети за непречено возење и прилагодливост за деца од растење . Подготвени за возење - Mad D Gear Carve 100 Kids Kick Scooter се собрани без склопување или потребни алатки. Само расплетувајте го скутерот и сте надвор! Платформа за лесно возење. Скутерот за преклопување на удар од 100 удари е компактен, лесен и безбеден за возачи од сите возрасти!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели...

DEN 391.52
V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67