• Свеж
V Тимски скутер РП-1

V Тимски скутер РП-1

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата! Тимот VX9 е бескомпромисен за квалитетот на градење и компонентите поддржани од водечката репутација на индустријата на MADD Gear за издржливост. Не правете грешка, тимот на VX9 може да биде најлесниот тим што некогаш сме го создале, но ќе издржи сè што можете да фрлите на тоа и ќе ви овозможи да ја однесете вашата прогресија на возењето на следното ниво. Одликувајќи се со надградби засновани на девет генерации во вредност од технологија и тестирање на производи од најдобрите возачи на светот во пакет специјално прилагодени за возачи на возачи 8 години и повеќе години. Спецификации : - Тип на скутер : Скутер за трик - палуба : VX9 Интегрирана светлина -AF -Head Tube, MGP Gen -9 Конвексни профил 6061 Aluminum T4 & T6 Третирана со екструзија на топлина со внатрешно флејтинг / достапен во 19,5 ”L x 4,5” W (49,5cm L x 11.4cm W) или 20 ”L x 4,8” W (50,8cm L x 12.2cm W) - Зафат на лента, палуба : MGP тим целосна палуба со исечоци - вилушка : карбин без нишка 6061 легура од 120мм вилушка / стандардна IHC - рачка : MGP Highside 23 ”w x 25” t (58,4cm w x 63.5cm t) 4031 Јапонски хромоли / стандарден дијаметар со внатрешно флитирање - затегнувања : 180мм MFX меки TPR вртења за мелење на меленици со најлонски шипки - слушалки : MFX Интегрирано и запечатено лежиште - Head Tube : Интегрирана MGP Light-AF / 3 D фалсификувана / машина заварена-Клим : 6061 V9 фалсификувана екстремна алуминиумска двојна-тркала : 120мм синдикат AR-120 легура на легура (анодизирана серија) или коруптивно легура од 120мм со дво-тон фузиран фузиран MGP MGP сопственички полиуретан мешавина & Hub Decal (Серија на гориво) - Тркала : 120мм Синдикат AR -120 (анодизирана серија) или корумпирана дво -тон фузиран MGP MGP PU Blend & Hub Decal (серија на гориво) - Лежишта на тркала : K -2 ABEC 9 со голема брзина на сопирачката - сопирачка - сопирачка - сопирачка - сопирачка - сопирачка - сопирачка - сопирачка - сопирачка : MFX V2 Композитен Блиц - Опсег на тежина на корисникот : 36-100kg / 80-220 bs - Препорачана употреба на корисникот : 8 години и нагоре - Тежина, Платформа : 19,5 ”x 4,5” - 1,17 кг / 2.57 фунти, 20 "x 4,8" - 1,3 - 1,3 - 1,3 - 1,3 - 1,3 - 1,3 - 1,3 Kg / 2.86 lbs - тежина, вкупна : 19,5 ”x 4,5” - 3,41 kg / 7,51 lbs, 20 ”x 4,8” - 3,67 kg / 8.09 lbs vx9 Тимски скутер RP -1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за
  • Свеж
Оценка на купувачите:

MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за

*** Боите може да се разликуваат *** Најдобриот продавач Mad D Gear Carve 100 скутер за удар на виткање доаѓа целосн

DEN 3.00
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели Вклучува удобн�

DEN 391.52