• Свеж
Скутер на патничкиот патник на урбанистички урбани урбани урива - Малибу

Скутер на патничкиот патник на урбанистички урбани урбани урива - Малибу

Buyers rating:
DEN 1104.00

Од стоката

Скутерот за патници во урбан урбан урбан урбан е крајниот скутер на големи деца или возрасни со огромни ултра-мазни 12 "гуми исполнети со воздух за без напор крстарење! Можете лесно да летате заедно за да бидете во чекор со децата, да ја крстарат табла на плажа или Дури и патувајте на училиште, работа или колеџ! Опремена со удобни и издржливи гумени рачни залепен и лесен за употреба на задната рачна сопирачка за брза стоп, секогаш ќе бидете во контрола и возење во удобност. Долгата и широката платформа за нозе е дизајнирана за возрасни и прави За удобна платформа за продолжени возења. Огромни ултра мазни гуми исполнети со воздухот исполнети со воздух. Висока и удобна рачка со едно парче за издржливост. Моќна и безбедна задна сопирачка. Голема тешка 4,7 "широка палуба за удобно поставување на стапалото и издржлива конструкција што им овозможува на возачите до 100 кг / 220 фунти . Интегрираниот Kickstand ви овозможува да го паркирате вашето возење без потреба од дрво или wallид. Карактеристики на затегнување : меки удобни гума . рачка : висока и широка ергономска еднократна лента . палуба : 4,7 "широк x 17/5" долг со лента за зафат . Тркала : Огромна 12 " / 300мм пневматски гуми исполнети со воздух . сопирачка : лесна за -Користичка рачна сопирачка . Kickstand : Интегрирана за погодност . Погоден за векови : 8 години +. Пол : Унисекс. Максимална тежина на возачот : 100 кг / 220 фунти . Собрани димензии на производот : долг 45 "висок x 21,5" широк x 37 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели Вклучува удобн�

DEN 391.52
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за
  • Свеж
Оценка на купувачите:

MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за

*** Боите може да се разликуваат *** Најдобриот продавач Mad D Gear Carve 100 скутер за удар на виткање доаѓа целосн

DEN 3.00