• Свеж
Шон бел чирак скутер, сив портокал

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Buyers rating:
DEN 391.52

Од стоката

Научете да возите како професионалец со овој сиво/портокалово скутер за чирак Шон Бели. Вклучува удобна сопирачка за брза стоп, тркала на уретан, хромирана рачка за мода и дебела трокреветна C-клип. Овој скутер за трик има трајна алуминиумска лента и палуба. Шон бел чирак скутер, сива/портокалова : брза стоп сопирачка. 100мм тркала на уретан. Chrome Moly 18 "Y-Bar. Алуминиумска лента. Алуминиумска палуба. Максимална тежина : 180 фунти. Лесно се склопува. Дебела трокреветна C-клип. Конструиран со трајни материјали за тешки возачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67