• Свеж
Hurtle Тркала Скутер За Деца Стојат & Крстарење Мали Деца Играчка W Прилагодлива Висина

Hurtle Тркала Скутер За Деца Стојат & Крстарење Мали Деца Играчка W Прилагодлива Висина

Buyers rating:
DEN 396.48

Од стоката

Скутер со 3 Тркала за Деца - Штанд И Крстарење Дете/Мали Деца Скутери Со Преклопен Удар со Играчки со Прилагодлива Висина, Палуба Против Лизгање, Трепкачки Светла на Тркалата, За Момчиња/Девојчиња 2-12-Годишни-Мини-Удар Скутер Забава 3 - Тркало Трицикл "Трик" Стил Седат Или Стојат Удар Скутер Дизајн Лесен, Компактен И Пренослив Удобен Преклопен ДЕТСКО Удобно СЕДИШТЕ светлата Осветлуваат При Тркалање отстранливо Седиште За Стандардно Возење Со Скутер Уникатен Одмор За Стапала И Седиште За Крстарење прилагодлива Висина На Рачката На Т-Шипката Анти-Лизгачка Широка Подна Подна Подна Палуба Со Повеќе Тркала Стабилност На Скутерот Долготрајна, Супер Мазна Лизгачка Тркала Лесно Маневрирање Лабораторија За Технологија За Навалување И Безбедност Сертифицирана Внатрешна/Надворешна Употреба Погодна За Возраст 1+ Забава За Деца : Мали Деца И МЛАДИ Мали Деца Повеќебојни светла На Тркалата : Скутерите Со Скутер Со 3 Тркала За Деца За Момчиња/Девојчиња Имаат Шарени Led Светла За Вртење На Тркалата Што Светат Во Различни Трепкачки Бои Додека Скутирате, Додавајќи Забавен Пресврт На Возењето! Исто така, го издвојува скутерот. ДИЗАЈН НА СЕДЕЊЕ ИЛИ СТОЕЊЕ СО ПОТПИРАЧ за НОЗЕ : овој скутер за мали деца За Момчиња/Девојчиња е опремен со уникатно седиште за превртување со капацитет од 45 килограми што децата можат да го користат додека крстарат заедно со вградената подлога за нозе. Може да се одвои кога ќе се чувствуваат посигурни стоејќи. ПРИЛАГОДЛИВА РАЧКА : лесниот и компактен детски скутер има прилагодлива рачка со 4 опции за висина— 25.5/27.5/31/34 инчи, работи со деца од сите возрасти. Идеален за малечка возраст од 1 година и со капацитет на тежина од 132 килограми. НЕПРЕЧЕНО ВОЗЕЊЕ : мини скутерот за трик со 3 тркала за мали деца е опремен со против лизгање и широка палуба што е доволно голема за да ги собере двете стапала. Исто така, има мазни тркала со ролери за лизгање од 120мм/80мм кои работат непречено дури и на површини кои се нерамни или трнливи. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА НАВАЛУВАЊЕ ДО УПРАВУВАЊЕ : Карактеристики лесно маневрирање со технологија за навалување до управување, што значи дека мини скутерот се контролира со потпирање наместо со вртење на воланот, овој дизајн му помага на вашето дете да развие вештини за рамнотежа, координација и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

V Тимски скутер РП-1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

V Тимски скутер РП-1

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

DEN 3.33
MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за
  • Свеж
Оценка на купувачите:

MadD Gear издлаби виткање на деца со линијата на удар-прилагодлив за лесна висина на висина + целосно собрани и подготвени за

*** Боите може да се разликуваат *** Најдобриот продавач Mad D Gear Carve 100 скутер за удар на виткање доаѓа целосн

DEN 3.00
Р тркало удар скутер фудбал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Р тркало удар скутер фудбал

Скутер за Дете, Мини Скутер, Преклопување И Прилагодлива Висина ЗА МОМЧИЊА И Девојчиња БЕЗБЕДНОСНИ ПОДА

DEN 0.67
Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детски скутер - Деца и дете на тркалото на тркалото Скутер - Светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - прилагодлива

Боја : Тел Поставување на висина на рачката : Прилагодливо 27,8 / 30.9 / 34.1 (инчи) Дијаметар на големината на тр

DEN 2.00
Навалување и Вртење на тркалото со маска Скутер, За Момчиња И Девојчиња На Возраст Од 3+ Години, Осветлете Ги Тркалата Со Задни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навалување и Вртење на тркалото со маска Скутер, За Момчиња И Девојчиња На Возраст Од 3+ Години, Осветлете Ги Тркалата Со Задни

Скутерот е дизајниран за унисекс на возраст од три до пет години за да започне да ги развива своите мото�

DEN 1.00
Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зиком - Скутер за розови тркала со светлосни тркала - костуми за момчиња и девојчиња на возраст од 3+ години - м -р возач тежина

Скутерот на зикомкцијата ZycomotionZycom Zipper 3 тркала е идеален прв скутер за вашето дете со забавни тркала за с

DEN 2.67
Шон бел чирак скутер, сив портокал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шон бел чирак скутер, сив портокал

Научете да возите како професионалец со овој сиво / портокалово скутер за чирак Шон Бели Вклучува удобн�

DEN 391.52
Глоббер-Мајстор Скутер, Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глоббер-Мајстор Скутер, Розова

Преземајќи ги премиум скутерите на сосема ново ниво, Главниот Скутер Од Глоббер целосно го револуциони�

DEN 444.96